www.sudzibas.lv SK SueprNova Ne sports, bet bizness

SK SueprNova - Ne sports, bet bizness

Kluba prezidents Jānis Engelis stāsta, ka ar katru audzēkni – vai, precīzāk, viņa vecākiem – tiek slēgts individuāls līgums. Nauda tiek tērēta treneru algām, degvielai, kluba pasākumu sarīkošanai.....(no aprinkis.lv). Meli un provokācija. No J.Engeļa nevar saņemt ne čekus par nodarbībām, ne izziņas alimentiem, lai pierādītu, ka bērns trenējas komandā.Līgumi netiek slēgti. Toties formu par nesamērīgu naudu, salīdzinot ar citiem Rīgas klubiem, plēš kārtīgi. Un, ja tu negribi to ņemt, tad sākas draudi par nemaksāšanu. Ja bērns klubu nav apmeklējis pāris mēnešus, nauda par neapmeklētajām nodarbībām tiek iekasēta 70% apmērā no ikmēneša maksājuma. Trenera maiņa netiek paziņota. Var ierasties uz nodarbību, bet tur nevis tavs grupas terneris, bet kāds cits, kas nevis trenē, bet atstaigā laiku. Zvanot J.Engelim viena atbilde: mums nav pienākums jums kaut ko skaidrot!!! Tad jautājums, kāda velna pēc šī kluba politika ir pieprasīt vecāku atbildību pret klubu, ja klubam tādas nav .Bērnu vispārējā fiziskā audzināšana un sportistu audzināšana nav šī kluba prioritāte, bet gan atklāts bizness. Par ko vecākiem tā arī tie pateikts: nemaksāsiet, jūsu bērns paliks novārtā vai vēl sliktāk, tiks pazemots. Nekad nebūtu domājusi, ka saskaršos ar šādu attiesmi no treneru un vadības puses. Mēs meklēsim citu klubu, kur augstāk par visu tiek liktas bērna intereses, nevis kluba peļņa.

I