SK HAUSE - ukraiņu sūdi - SLIKTA KVALITĀTE

TIK VIEN IR KĀ FOTOŠOPA BILDES SAGRŪZTAS. LAI UZĶERĀS, UN NOPĒRK. PĒC TAM VAR VIENĪGI IZMEST MISENĒ.Nopirku šīs firmeles kleitu.izmēģināšanai. nu ziniet ko, tā pati ķīna, lai gan ražo ukrainā. tomēr tomēr,ja kleita maksā 26 euro, tā nav kleita, bet vienreiz uzvelkams apģ. gabals. tā kā neceriet ka pirksiet apģērbu no 10-25 euro, un tas jums kalpos divas reizes :D vienigi ja jums smagi paveiksies.šeit būs šo nekvalitatīvo ražojumu pārdeveji, uzmanieties !!!spicē, dominā laikam arī ir viņu bodes.http://fotki.lv/lv/ariana22/comments-40798901/http://sk-house.ua/Catalog/BrowseCategory/5http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=28939protams, es nekomentēšu viņu cenas, kur ukrainas saitā ir dolāros, tur atverskapī ir euro. :)))ok, ja butu kvalitaate, neko nesaku. bet te to var nemekleet.