www.sudzibas.lv SK Alianse Nemaksā naudu

SK Alianse - Nemaksā naudu

Darba devējs !
Uzvārdu vins nekur nefigurē !

Meklēju darbu un uzzvanīju šai personai ,jo zināju viņu ! Piedāvāja man logus taisit Saulkrastos ! Summa maza ,bet uz to brīdi biju priecīgs ,ka darbs ir un var pelnīt ! Summa par 36 logu apdari solīja 700€ ,max 6 dienas darbs ! Protams secināju ,ka nebūs 6dienas un summa prieks tā daudz par maz! Paņēmu pazīstamu cilvēku “talkā”,lai vins taisa ārpusi ,kur darba mazāk ,respektīvi piesoliju 200€,lai darbs iet uz priekšu!
Savus logus vins uztaisīja 2dienu laikā,bet teicu ka samaksa būs kad pabeigšu es! Tad nu Aleksandrs iedeva man 500€ rēķiniem un iztikai ,bet es turpināju vēl strādāt ar tiem logiem ,kad secināju ,ka par logiem stabili 1000€ vajadzēja man maksāt! Ko nu vairs! Tad pienaca diena ,kad uzradās vēl logi par kuriem negāja runa!vel viens logs kurš atradās ļoti augstu ,bet es pateicu uzreiz ka nekapsu augšā utt,Aleksandrs noburkšķēja ,ka pats kaps tad !
Tad nu es pabeidzu logus(protams naudu nesamaksāja ko man vajadzēja atdot otram palīgam) un vins man piedāvāja braukt pastrādāt Buļļos,tur benzīntankā taisījām konstrukcijas! Biju kopā ar vienu”dzērāju” ! P.S. -pie Aleksandra strādā tikai dzērāji!
Divas ar pusi dienas nostrādāju tur par 50€ dienā! Trešās dienas pirmajā pusē mums pateica -pārtrauciet darbu ,jo kaut kādas problēmas ir ar otru tādu pašu objektu Ādažos!
Tad nu sanāca tā ,ka Aleksandra “dzērāji” savārīja ziepes un abus objektus atņēma!
Tā nu iet laiks un es cenšos jau mēnesi atgūt savu naudu! Katru dienu atrunas un bāž acis Saulkrastus ,lai gan es tur visu izdarīju labi un naudu tāpat nesaņemu! Otrs mans palīgs brauca uz vietas un prasīja naudu Aleksandram ,Aleksandrs viņam iedeva 150€ ,bet mani pataisīja par grēkāzi! Negribēja maksāt manam kolēģim ,bet tā ka vins saimnieka klātbūtne visu stāstīja ,tad samaksāja,bet man joprojām nemaksā !
Šis cilvēks katru dienu izdomas pasakas ,ignorēs utt! Tad vienu vakaru es teicu ka rakstīšu sūdzību ,vins iedeva sava finanšu kārtotāja numuru (izrādas šo cilvēku arī pazīstu) ,rupjš un riebīgs cilvēks -Aleksejs! Dzer katru dienu un skaidra prata nav ne brīdi! Tagad ņemu un zvanu...tad arī sākas ,draudi un lamas ! Teica ,ka ja nelikšu miera Aleksandru ,tad atbrauks un piekaus!
Aleksandrs dzīvo uz dzērāju rēķina ,bet aizmirsa ,ka es tāds neesmu! Naudu vins solīja jau sen ,katru dienu izdoma ko citu ,lai tikai nemaksātu !
Viņam kādreiz bija firma ,kurai jau “uzlaida” Vid virsu ! Nācās maksāt Sodu !
Tagad vins firmu uztaisīja uz cita cilvēka vārda ,bet viņa tel Nr izmeta šo firmu!
Veselu mēnesi “brauca” pa ausīm ,lai tikai liec mieru ! Sievai vins uzrakstīja ,ka mēģinās kaut kur aiznemties utt ,lai atdotu ,bet pēc brīža ,jau ko citu ! Divkosīgs cilvēks !
Objekta uz vietas redz logus utt ,saka viss labi ,bet kā sāc prasīt naudu par Buļļu objektu ,tā pēkšņi Saulkrastos viss slikti ! Sievu jau laicīgi noblokeja wats up ,mani arī ignorē !

C critical thinker 11.06.2019

khem, khem. jums taču bija līgums, vai ne? ;)

Неверте, марцыс гомосексуалист ,предлагал свои услуги ,ему отказали вот от обиды наговаривает на хороших людей,

E Esigodīgs123 11.06.2019

Ne ! Strādāju pie viņa ka pie pazīstamā bez līguma ! Vins to darbu man piespēlēja ka pagaidu darbu ! Bet pazīstamais pat izdomāja apčakarēt !

E Esigodīgs123 11.06.2019

Tu esi slims dzērājs ,kas aizstāv Aleksandru.
Jūs visi tur esat homoseksuāli ,dzērāji utt !
Viens otru piesedz !
Labi cilvēki ? Kur ? Tie kas nemaksā ?

Ой да ладно ,жалко что переписки в вацапе стер где ты в женских трусиках со шпателем в руках фотки слал ,и предлагал как в Голландии в окнах потанцевать, ребята если кого интересует мог номер дать ,

У тебя даже никнейм такой питушиный esigodigs ))

Мы не даем договор на секс не по адресу ,тебе на чака иела нада

Всем задне привадным +371 22 461 137

Так Андрей или Алексей

E Esigodīgs123 11.06.2019

Tu esi nenormāls cilvēks ! Nodzeris savas pēdējas smadzeņu atliekas !
Es domāju ka daudzi šeit sapratis ,kāds Tu esi ! Normāli cilvēki ,šādi nekomentē !
Ka tikai apčakarēt !
Bet tas jau krieviem raksturīgi !

Alkahols dara savu !
Nekas ,par tevi arī būs sūdzība ViD ! Tādam nevar būt firma !
Diez uz kādu vārdu šī firma ? Tad jau redzes kad VID interesēsies ! Sūdzība jau ceļā ! Un šos komentārus es saglabāju ,lai viņi apskatītos vai tiešām esi adekvāts cilvēks un drīksti nolīgt cilvēkus darba un ar naudu darboties !

А я смотрю ты хоть латыш а уже с 2009 года на всех жалуется на этом сайте ,и фирму ты мою знаешь ,и незабываем золитуде и иманта рядом ))))

E Esigodīgs123 11.06.2019

Ir tuvu ! Jūs mākat tikai draudēt !
Bet kad runa iet par godīgi samaksātu algu-klusums !
Tu noteikti pats zini par Buļļiem un Ādažiem ,vai ne ?
Un es nesacakareju Ādažu objektu ,tos sacakareja dzērāji kuri tur strāda !
Bet man neviens nesamaksāja par manu darbu !
Jūs tur visi varat viens otru aizstāvēt ! Bet es zinošu par visu ,ja man vai ģimenei kas notiks ! Draudi ir piefikseti gan no Tevis ,gan Alekseja ! Tikai Aleksandrs klusē !

Esigodīgs123, 2 min atpakaļ
Palasi ko raksti par godīgu ģimenes cilvēku ! Pats Tu homoseksuāls ! Tu esi normāls ? Tā apsaukājas 10 gādīgi puišeli !
Es ka sieviete uzreiz pasaku ka Tu neesi vīrietis un nekad tāds nebūsi !
Bērnu dārzs !
Es teicu Aleksandram ka ielikšu viņu šeit ! Vins man solīja naudu ,teica ka aizņemsies ,bet es neticēju ,jo to vins visu mēnesi saka ! Tāpēc nebāz degunu tur kur Tu neko nezini !
Es neļaušu tādiem kretīniem Mārcim draudēt vai vēl nemaksāt ! Saprati ? Un vispār šo rakstu es ,viņa sieva !
Tu arī sanemsi sodu,jo par tevi vid arī uzrakstīju vēstuli !
Arī uz darba inspekciju !
Par tevi info man ir daudz !pasaule ir maza un tevi pazīst cilvēki ,kuri apgrozas mūsu pazinu loka!
Cilvēkam ir ģimene ,atšķirība no Tevis -Tev ir tikai pudele un tukša galva !
Tu aizvaino manu vīru par to ko pats dari ! Tad arī es tev parādīšu velnu ,,,,,,,,,,, мужик должен решать сам свои проблемы , моя жена мои проблемы не решает , а воспитывает четырех детей, и не лезет в мужские дела

E Esigodīgs123 11.06.2019

Nu ja ,jo tavai sievai naudu nes mājas mierigi ,nav tādi kas apcakare ! Jo pats to dari ! Vai ne ?
Bet ne Tev to saprast ! Karma nāks atpakaļ ! Un tad vrb tavai sievai būs jālien iekšā jo kāds veseli mēnesi nemaksā naudu un brauc pa ausīm !

E Esmu Godīgs cilvēks 11.06.2019

Ka jau apnika, tie tā saukti "super" stradnieki, kuri nepilda savus pienākumus, bet tiesības it kā zina. Starp citu, strādnieks - Tas, kas strādā, dara savu darbu.

T Tiesību avoti 13.06.2019

Sveiki ! Esmu vairakas reizes strādājis ar šo filmu nav bijušas nekādas problemas ar naudas izmaksām.
Otrkārt vai tiešam jūms bija līgums vai jūs pats gribat apšmaukt valsti? Ja nebija līguma kāpēc uz reiz neziņojāt Vid?
A tikai tad kad nesamaksāja? Treškārt es domāju ka jūs pats šmaucāties bija norūnāts ar jums darbs nevis ar jūsu draugu...un darbs nebija paveikts līdz galam. Es ari varu nosēdet neko dedarot un prāsit 1000 euro,bet neviens taču adekvāts cilveķs negribes par to maksāt vai ne ... a ja bija paveikts darbs kāpec uz reiz negrizāties pareizajās instances? Un tagad no pīle ziloni meģinat iz pūst? Kaut ko jūs te līdz galam nestāstat ...Mans objektivais viedoklis ir ka tas viss ir koks ar diviem galiem katrs velk segu uz savu pusi

Vēl viens x aizstāvis ?
Pajautājiet Aleksandram kāpēc man nebija darba līguma ! Tāpēc ,ka mēs bijām pazīstami un vins man piespēlēja haltūru !
Tā lūk ! Un tiklīdz viņam atņem objektus dēļ vina “dzērājiem” ,vins izdomāja ka var arī man nemaksāt !
Firma ir viens ,bet cilvēks kas man piespēlēja šo darbu ir ,kas pavisam cits!
Vispār es zinu ,ka esi viens no Aleksandra bariņa ,tamdēļ izskatās ka vērts nav neko skaidrot !
Protams ka zinošu vid tiklīdz man nemaksās ! Ja cilvēks var mēnesi pūst pilītes ,melot utt ,tad naids krājas! Un tad arī sekoja vēstule uz vid ,darba drošību ,jo vins lika pa kapeikām kāpt augšā logu labot bez nekādam drošībam ! Un tad kad atteicu ,tad saka čīkstēt! Bet šeit neiet runa par to vietu ! Iet runa par vietu kura es strādāju 2,5 dienas ,objektu atņēma viņam (pat divus) un vins uzskata ka var nemaksāt ! Pie viņa strāda dzērāji ! Finanšu konsultants ir dzērājs -visi dzer un darbus neizdara labi !
Vienam pieredze laba jo oficiāli ,otram nebūs laba ,jo neoficiāli !

T Tiesību avoti 13.06.2019

Tapat arī skatos ka tā nav pirmā reize kad sūdzaties ...var būt nav problema darba devēja bet Jūsos?

Tiešām glups komentārs !
Tu nepazīsti ne mani ,ne manus darba devējus ! Un cik tad man ir sūdzības ? Nu ? 10? Katru mēnesi ? Doma ko runa !

E Esigodīgs123 14.06.2019

Ka jūs zināt ka es neko nedarīju ?
Ja es nedarītu ,tad vins mēnesi nebūtu pūtis pilītes un katru dienu nebūtu nolicis datumu kad naudu samaksas ! Tiešām padoma ko runa ! Turpini sadarboties ar šo firmu ,man vnlg ! Skaties lai viss godīgi ,ja ne vid pētīs arī ar tevi sadarbību :)

E Esmu Godīgs cilvēks 16.06.2019

man jau vispār nav saprotams kas sūdzas, it kā raksta pats darbinieks pec tam viņas sieva,

T Tiesību avoti 17.06.2019

Sveiki! Esigodīgs123 skatos ka jūs kaut kads nervoz.Kā es zinu ka jūs neko nedarījat, tadēļ ka nācas visu pārtaisīt jušu vieta, ja vajag vartu arī jums un visiem kas te sarakstās atsūtit bildes un tad lai cilvēki lemj ko jūs darījat un ko nedarijāt. Par Vid droši varat zinjot jo pie manis tādi cilveki kā jūs nestrada...es nevienu nevelos apvainot domats ka man ar visiem ir darba ligumi un viss ir oficiali tādeļ varat mani nebiedet...Uz rupjibam man nevelk nevienu nesmu ne apsaucis ne aizvanojis gan morali gan fizizski ja ta tad sorry vienkarši man skiet ka te tiesām ir kautkaads bernu darzs ... viens otru aizvaino nezinu kapec ta jums te notiek bet musus uz nemumu nav bijušas nekadas problemas ar šo darba deveju gan uznemumu problemas jau vairakus gadus...viss strada ka pulkstens...

E Esigodīgs123 18.06.2019

Skatos ka Tu pat īsti nesaproti neko ! Par kādu objektu iet runa ? Kas Tev bija jāpārtaisa ? Piekusi ?
Kkads bezsakars no Tava teksta !
Kāds man sakars ar tevi un kāds sakars ar kkadu pārtaisīšanu objekta kurā visu sabojāja cilvēki ,kas sen tur strāda ?
Pats saprati ko uzrakstīji vsp ?
Parādīt sarakstes kur Aleksandrs naudu sola mēnesi no vietas un tad vnk sāk izlikties ka nav parāda ?
Pasaule maza -par viņu ne viena vien slikta atsauksme ,bet nu man vnlg -savējie savējo aizstāves ja vins samaksas !