www.sudzibas.lv Sjuzanna, Tirdzniecības centrs Rezeknē Paterētāju tiesību neievērošana

Sjuzanna, Tirdzniecības centrs Rezeknē - Paterētāju tiesību neievērošana

Vēlos brīdināt visus potenciālos klientus kuru iepērkas šajā veikalā.Ja Jūs neēsat pārliecināti ka manta Jūms patīk vai arī pērkat kādam citam-labāk vispar neko nepirkt jo iespējas atgriezt nav.
Tika nopirkats mantas( uz pieklajīgu summu bez akcijas)dažas no tam nederēja jo tika pirktas citai personai dāvanā. Nākošajā dienā sazinājos ar veikalu pa telefonu, lai noskaidrotu atgriešanas/apmaiņas iespējas(nebija iespējas aiziet personīgi,jo atrodos 50 km no Rēzeknes)-man tika atteikts uzreiz, ar argumentu ka veikalā atrodas pielaikošanas kabīnes un bija iespēja pielaikot, ka arī no šodienas viniem veikalā ir akcija un tiek piemērotas jaunas cenas .Kad jautāju kas ar mani runā-atbildēja ka veikala vadītājs, runāja vīrieties krieviski. Kad pateicu ka esmu šoka no atteikuma, jo knapi pagāja 24h ir visi čeki un birkas,originālajā iepakojumā, ka visur pasaulē un arī Latvijā paterētājam ir tiesības atgriezt 14 dienu laikā, tad vīrietis pateica, ka ta nav taisnība😵pēc tam saka uzdot nesakarīgus jautājumus un stastīt ka citi uzvelk mantas uz kadu pasākumu un nākošajā dienā atnes atpakaļ, automatiski padorot mani par krāpnieci un vainīgo. Jūtos aizvainota, jo esmu atbildīgs cilvēks un ka patērētājs man nav jānes atbildība par citu patērētāju uzvedību. Kad pateicu ,ka vispar nekad šajā veikalā neiepirkšos, kas ir logiski pēc šādas pieredzes, tad vīrieties piekāpās un pateica, ka ņemot vērā attiecīgus apstāklus, tomer varu apmainīt mantas.🤯
No sevis varu piebilst, ka veikala personāls ir ļoti laipns un sniedz pavisam citu informāciju. Ja ar mani tiešām runāja veikala vadītājs ,es apbrīnoju viņa komerciālās dotības un Patērētāju tiesību aizsardzības likuma zināšanas 12.pants.