www.sudzibas.lv SIVA Koledža Slikta isturēšnas pret studentiem

SIVA Koledža - Slikta isturēšnas pret studentiem

Cien. lasītāji! Nekāda gadījuma nenāciet mācīties uz SIVA Koledžu, jo tur jauna koledžas vadītāja, kura izturas pret studentiem sliktāk nekā pret mesliem vai lopiem. Organizācija zem nulles, vadītāju nekad nevar atrast uz vietas, sazvanīt pa telefonu un uz e-pastiem atbild tikai pēc 5-6 dienām, viņa nav kompetenta, maz izprot no vadības. Esmu saskārusies ar šo iestādi, tāpēc nevienam to neieteicu, kamēr nemainīsiet vadītāja.

A ainara mamma 30.06.2011

Mulkibas. Skolina ir super, pret manu bernu izturejas loti labi, ideali. Ar cienu, Ainara mamma.

I Ilva 30.06.2011

Ja skola tiešām ir laba, pati mācījos, ļoti ļoti patika, !:)

Marija nevajag tagad te dirst!

T ToMarija 30.06.2011

Varbūt "Sīvā" vai "Stīvā" koledža? Iedzer sīv0, ieliec stīvo un dzīvo!

M Marija 05.07.2011

Par profesionālo skolu es neko nesaku, tikai par koledžu, kurai trūkst labas vadītājas un organizatora.

J Janis 05.07.2011

Pats tagad tur mācos - pilnīgi piekrītu. Vadība nekompetenta un slinkā.

D Darena 15.08.2011

Izturas tur tik tiesam drausmigi!

D Darena 15.08.2011

Vadiba pret darbniekiem izturas ta itka tie nav nemaz dzivas butnes ... Prasibas aug ik pa stundam! Briesmas!

D Dace 22.09.2011

Studēju jau trešo gadu un man gan liekas vairāk vai mazāk, bet tur nav nemaz tik slikti, ko tad Jūs Marija nesaucat tiešos vārdus, tieši kura vadība ir nekompotenta? Manuprāt studentu padomē to var atrisināt, ja ir pretenzijas, nevis aplinkus rakstīt sūdzības?

D donspedro 29.04.2012

Kaut kādas muļķības! Arī es 2011. gadā esmu pabeidzis šīs koledžas mārketinga nodaļu, bet neko tādu, kas liecinātu par organizācijas nekvalificētu vadību vai pasniedzēju nekompetenci gan netiku manījis. Es gan pieļauju tādu varbūtību, ka normāli domājošs pasniedzējs, sastopoties ar mūsdienu studentu ārkārtīgi pieticīgajām spējām apgūt pat kaut kādu zināšanu minimumu, var nesaprast šādu kreatīvu "indigo" jauniešu psiholoģiskās īpatnības un neizrādīt tiem savu apbrīnu par viņu diletantiskajiem gara ražojumiem. Pašlaik, studējot magistrantūrā un salīdzinot abas mācību iestādes, varu teikt, ka Koledžas pasniedzēju zināšanu un arī studiju organizācijas līmenis noteikti bija pilnīgi normālā līmenī. Galu galā viss taču ir atkarīgs tikai no paša studenta - ja grib un var mācīties, tad var to darīt pat frontē ierakumos, bet Jums, cienījamie studenti, taču ir sagādāti daudz civilizētāki apstākļi. Ja tomēr liekas, ka mācību iestādes uzstādītās prasības ir par augstu, tad kur ir problēma - var taču nemācīties un doties lasīt sēnes uz Īriju.
Pēteris

K komborombo 06.03.2014

Var gan piekrist, gan ne!
Lieta tāda, ka, faktiski vadības nemaz nav, jo Misūnes kundze ir tikai vietas izpildītāja.Un viņa neatrodas abu skolu tuvumā.Te uz vietas profesionalajā skolā un koledžā ir tikai dir.v. profesion.rehabilitācijas jautājumos un pensionāre koledžas vadībā.Kā jau pensionāre tāla no jaunatnes izpratnes.
No savas puses varu teikt, ka šeit ir daudzi lieliski pasniedzēji.Tomēr ir pa kādam, kas nav līmenī.Cilvēkiem, kas vecāki par 30 gadiem nebūtu jāpretendē uz koledžas izglītību, jo trūkst mūsdienu vidusskolas programmās iekļauto zināšanu. Tikai tad, ja izvēlēto studiju programmu pilnībā esat apguvis pašmācības ceļā, kursos vai kā citādi un vēlaties saņemt diplomu, varat mēģināt.Jums ik pa laikam būs jādzird, ka uz lekcijām nevar paļauties, bet lielākoties jāstudē pašam.Kā obligāts ir jābūt katram iegādāts savs portatīvais dators. Jārēķinās, ka pārsvarā jādzīvo trokšņainā vidē. Starp dažādiem cilvēkiem: garīgi atpalikušiem, depresīviem, ar krītamo kaiti slimiem, bijušajiem bezpajumtniekiem, alkoholiķiem utt.Tomēr tie, kas vēlas mācīties, kaut kā kuļas.Profesionālajā vidusskolā ilgstoši jāpavada sēdus, jo lekcijas no 9:00 - 16:00. Brīvajā laikā darbojas smēķētava un vairākas privātbodes.Visapkārt ir priežu mežs un cilvēkiem bez pārvietošanās grūtībām kopmītnei tuvu jūra.Tiem jārēķinās, ka 2 km no kopmītnes cauri mežam būs jādodas kājām uz un no skolas. Vēlams aizmirst par invaliditāti, jo Jums piedāvās slodzi lielāku nekā veselajiem cilvēkiem.Jau ap 14:00 būsiet noguris, ka ne pārspļaut pār lūpu. Tie, kam vajag pamperus apmainīt, būs sava apteksne. Veselības problēmas šeit nerisina.Tāpēc uzsākot mācības jāuztur regulārs kontakts ar savu ģimenes ārstu. Nedzirdīgiem regulāri nodrošināt surdotulku nevar. Neredzīgie parasti paši atsakās jau atlases laikā no savām iecerēm. Jāsaprot, ka šeit nav nekāds inkubators. Pārsvarā pasniedzēji nezina kā strādāt ar invalīdiem.Viens pasniedzējs ir garīgi slims un tāpēc atļaujas zombēt studentus.Abās mācību iestādēs pats galvenais nav studenti un viņu sekmes, bet gan lai vieslektoriem būtu ērti savienot trešo un ceturto darbavietu.Atbraucot ekskursijā Jūs neredzēsiet ērtus dīvānus un atpūtas stūrīšus invalīdiem.Arī kopmītnes istabiņās trūcīgas un cietas mēbeles. Tādus, kas neprot plānot savu brīvo laiku, labāk atrunāt no skološanās, jo parādi ļoti ātri var pieaugt.Par izklaidēm varat aizmirst.Pašdarbības un sporta šeit nav.Tikai smags, nogurdinošs darbs.Vēlu veiksmi!

K komborombo 06.03.2014

SIVA koledžā, šobrīd, nav tā kā 2011.gadā. No amata ir atstādināta R.Simsone. Kas mums daļas par to, kas vadībā notiek?Mums ir jauka pasniedzēja docente Serkova.Viņa ir stingra, gudra un saprotoša.Spēj daudz iemācīt.Un kas par to, ka dibens sāp ilgi sēžot! Pīpējot var stāvēt kājās!
Robis

A askadus 15.02.2015

G guntis sturmanis 12.03.2017

pats mācījos koledžā. ir daži pasniedzēji kuri tiešām nevar strādāt tādā mācību iestādē kur notiek invalīdu apmācība. šie pasniedzēji zombē tos, ir reizes kad pazemo citu priekšā. daudzi audzēkņi ir aizgājuši no šīs mācību iestādes tikai dēļ viņām. kad es mācījos, tad tās bija ritere un mikukste

M MarvelsGrejs 02.06.2020

Mikukste ir ļoti taisnīga un viņa neļauj traucēt savas lekcijas. Katrā augstskolā vajadzētu vismaz 2-3 pasniedzējus ar Mikukstes raksturu. Ritere bieži izmanto savu pārākumu un morāli pazemo invalīdus, pat aizskar viņu privāto dzīvi. Privātās augstskolas tādas Riteres neņemtu pretī. SIVA Koledža maksā algas no valsts līdzekļiem, tāpēc ir pilnīgi vienalga, kāda ir pasniedzēju attieksme.

podolansmaksims1 12.10.2022

Es macijas saja skola,programma pavara paligs,nomacos vienu nedelu.Es varu teikt ka skolotaji labi macas ,bet loti slikta esana ednica-mazas porcijas.Ja gribat macities vajag vel teret pa 90 euro katru menesi tapec ka esana ednica kolledza nepietiks.Tapec man nepatik saja skola.Skolataji kuri macas ari teica ka mazas algas ,vini strada vel citas vietas.Vel moments nepatik kad tiko sakt macities,saki ka stundas bus precizi 8 stundas diena ,bet ir tuksas vietas var macities pa 6 nodarbibas diena un beigas laiks-14.00,15-00 un vajag gaidit divas stundas-vienu stundu lidz vakarinam.Vel nepatik ka autobus vajag gaidit pec vakarinas 40 minutes.Labak tur nemacities.