LV RU
www.sudzibas.lv Siva Jaundubultos SIVA Jaundubultos saņemot rehabilitācijas pakalpojumus no 2020 gada vairs nav iespējas paēst.

Siva Jaundubultos - SIVA Jaundubultos saņemot rehabilitācijas pakalpojumus no 2020 gada vairs nav iespējas paēst.

SIVA rehabilitācijas centrā no 2020. Gada kafejnīcu vairs nedrīkst apmeklēt cilvēki, kuri saņem ambulatoros pakalpojumu, jo kafejnīcā uzradās uzraksts, ka apkalpo tikai darbiniekus. Visā rehabilitācijas centrā nav nevienas vietas, kur varētu cilvēki paēst. Tā kā braucam ar 1. Grupas invalīdu no rīgas, un diena ir gara, izjūtam lielas neērtības par nicīgo, nievājošo attieksmi pret ambulatoro pakalpojumu saņēmējiem. Cilvēki, kuri dzīvo uz vietas, ēd ēdnīcā, lai gan arī viņi vairs nedrīkst apmeklēt kafejnīcu. Ja visur domā par apmeklētājiem, kā uzlabot servisu, tad šeit notiek pretējais, nicīga attieksme pret cilvēku pamatvajadzībām.

Komentāri (5)

Tu Turkey901 18.01.2020

Maz tādu ēdāju, ēdieni un produkti pastāvīgi nonāca atkritumu urnā un nodrošināja uzņēmumam pieklājīgus zaudējumu.
Šobrī ēdinātāju puslīdz izdodas noturēt ar precīzu ēdāju un porciju skaitu, kurš tiek gatavots uz darbinieku skaitu.

Di Dima Kozlovs 18.01.2020

Tur ļoti daudz,kas nav augstā līmenī.t.s. otreizējā studēšana.

In indra Vītiņa 20.01.2020

Tātad uzņēmums SIVA meklē risinājumus un saņem valsts finansējumu, lai parūpētos par peļņu un darbiniekiem, bet tikai ne par pacientiem. Varētu tomēr atļaut ēst ne tikai darbiniekiem, bet pierēķināt klāt arī tās "'nedaudzās"'porcijas pacientiem.

Ja JaBr 21.01.2020

Rehabilitācijas pakalpojuma, kas tiek sniegts par valsts budžeta līdzekļiem, saņēmējiem dienā tiek nodrošināta trīsreizēja ēdināšana.

In indra Vītiņa 21.01.2020

Meli, ambulatorajiem pacientiem, nav iespēja nekur paēst! Turklāt arī diennakts pakalpojumu saņēmēji nedrīkst apmeklēt kafejnīcu, bet gan justies nožēlojami jo var noraudzīties,kā darbinieki pacientu atpūtas zonā mielojas, bet jums nedosim!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes