www.sudzibas.lv Sirano SIA Nav atgriezta nauda par teātra izrādi, kas nenotika

Sirano SIA - Nav atgriezta nauda par teātra izrādi, kas nenotika

24.04.2020. Bija paredzēta teātra izrāde - komēdija "taiga" Rīgas kongresu namā, uz kuru tika iegādātas 2 biļetes par 37,80 eur (kopā 76,60 eur) . Covid-19 laikā izrāde tika pārcelta un pēc tam pavisam atcelta.
7.07.2022. Uz e-pastu atsūtīja instrukciju, kur vērsties, lai atgriezt naudu par biļetēm. Bija jāaizpilda anketa un jāsūta uz [slēpt]@inbox.lv, kas arī bija izdarīts tajā pašā dienā. Kopš tā laika organizators sia sirano (facebook.com/sirano.lv) uz vēstulēm neatbild, kā arī uzņēmuma īpašmieks boriss levi. Pilnīga ignorēšana, bet turpina publicēt informāciju par jauniem pasakumiem. Bezkaunīgs un negodīgs komersants. Kategoriski neiesaku iegādāties biļetes uz šī organizatora pasākumiem.

V