www.sudzibas.lv Sintija Uzbāžas pasažieriem

Sintija - Uzbāžas pasažieriem

23 gadus jauna meitene, vārdā Sintija uzbāžas pasažieriem, visbiežāk tantēm gados, nāk klāt runāties. Jāņem vērā to, ka šai Sintijai ir garīga rakstura traucējumi. Sintija stāsta, ka viņa ir no Liepājas, un ka liepājā dzīvo viņas vecākais brālis Ingus, kuram piederot friziera salons. Sintija arī prasa telefona numurus. Mana tante iedeva šai Sintijai telefona numuru un tad sākās pats trakākais - Sintija visu laiku manai tantei pīkstinājās, aicināja satikties un nelika mieru. Vēl no citiem pasažieriem dzirdēts, ka Sintija mēdz cienāt pasažierus ar saindētām konfektēm. Ja jūs Rīgas ielās vai sabiedriskā transportā uzrunā tāda Sintija, tad - lūdzu uzmanieties. Nedodiet Sintijai telefona numuru un neko neņemiet no Sintijas.

Kolta 28.01.2019

Kāpēc vispār bija jādod telefona Nr? Ja iedeva, tad bija jārēķinas ar sekām.

Pārdеvējs© 28.01.2019

Var jau iedot telefona numuru, tikai ne savējo

RAMONA👀 28.01.2019

Sintija ir slikta meitene

M Mežameita 28.01.2019

Šī Sintija bieži tiek minēta Draugos invalīdu domu biedru grupā. Viņa esot mācījusies dubultos,kur ir profils skola invalīdiem,bet savas uzbāzības un konfliktējošā rakstura dēļ,tikusi izsviesta pat no turienes