www.sudzibas.lv Sintija Rone Piedāvā rakstīt darbus

Sintija Rone - Piedāvā rakstīt darbus

Sintija, kas popularizē, ka itkā raksta kvalitatīvus darbus, ir mele. Saskāros, ka viņa izmanto atlantā esošos darbus un tos pat nepārveidojot iemet tekstā. Tāpat ir ar citiem google atrodamiem rakstiem vai publikācijām.
Līdz ar to esošā augstā maksa, ko pieprasa ir neadekvāta pret darba saturu.

Neiesaku izmantot viņas pakalpojumus, jo tā var pamatīgi iekrist ne tikai uz augstu samaksu, bet arī plaģiātismu.

I

Z ziilaans1 01.02.2012

Ja kaut kas nepatīk raksti pati :))))

I indiga 01.02.2012

kurmik, par diploma rakstīšanu te neiet ne runa, kur vispār tu to rāvi?
un ja tev nav komentāri par attiecīgo personu, turi muti un pirkstus cieši, nevis aizvaino citus -kā tur raksti -"aug idioti"?

I indiga 01.02.2012

ziilaans1, nav jau runa par to, kas patīk/nepatīk, bet minētās personas sludinātais netiek pildīts atbilstoši rakstītam.

L laiks ir nauda 05.03.2012

Arī es esmu saskārusies ar šo krāpnieci. Kas ne vien solīja uzrakstīt līdz pēdējai dienai darbu, bet tā arī neuzrakstīja, tā pat arī pusē uzrakstītā darba bija pilns ar materiāliem no interneta. Neiesaku sadarbību ar viņu.

L lillaste 14.03.2012

Man uzrakstīja super labu maģistra darbu, recenzents novērtēja ar 8, aizstāvēšanā dabūju 9!
Galvu tev ārstēt vajag!