www.sudzibas.lv Sintija/Edijs Zorenbergs Zorenbergu ģimene, kas aizbēg un nesamksā

Sintija/Edijs Zorenbergs - Zorenbergu ģimene, kas aizbēg un nesamksā

Sintija un Edijs Zorenbergi (+2 mazi bērni) ir cilvēki, kuri izbrauca (es teiktu, ka aizbega) no dzīvokļa iepriekš nepabrīdīnot (īres līgumu nelasa!), atslēgas vienkārši iemeta sejā, ar vārdiem "Mēs izbraucām...", protams, ne par īri ne par komunāliem netika samaksāts ( pēdējo menēsi), un par gāzi par 4 mēn., bet acīs gan skatījās un solija, ka samaksās.Tā protams, nav vislielāka cūcība dzīvē, bet tomēr tā ir zināmā bezatbildība un bezkaunība.

A Azik99 08.05.2015

Tādi ir pilna psaule. Tāpēc ir jākontrolē katru mēnesi un sākumā jāņem 1 mņesi uz priekšu, lai uzmešanas gadījumā Tu nezaudē neko. Bet jābūt nostājai - par 1 mēnesi nesamaksāja - ej prom. Jo šitie tirlini sola un sola un stāsta visadu #uiņu, kapēc viņam nauda kavējas. Ja Tu sāc to klausīties - būsi zaudētājs. Jo šādiem tirliņiem par īpašnieku ir nospļauties, viņiem ka tik pavilkt laiku un lain Tu atsienies vismaz uz brīdi.

V VladIat 08.05.2015

Par ko ir sudziba blegj?par to ka esi stulha?

Likumsargs 10.05.2015

Vajag oficiāli slēgt īres līgumus, tad var tiesāties!

L lunards 12.05.2015

ko darīt ka nav naudas, labak aiziet nevis, ka nomaina slēdzeni un tevi iekšā nelaiž