www.sudzibas.lv Sintija Borenkova Ģimeņu jaucēja, vieglas uzvedības, pērkama sieviete

Sintija Borenkova - Ģimeņu jaucēja, vieglas uzvedības, pērkama sieviete

Sintija Borenkova jauc ģimenes, speciāli uzmācas precētiem cilvēkiem. Uzsēžas vīriešiem uz kakla finansiāli. Kāš tos muļķus, lien mīļāko mājās un apzog tos. Pērkama sieviete. Turklāt līdzi nodod veselu buķeti ar slimībām. (potenciālie mīļākie—iegaumējiet to) bāriņtiesai labi zināma persona, par bērniem nerūpējas, kur dzer, tur vazā tos līdzi.

K

X xctaps 09.07.2019

Pagale jau viena nedeg, ja vīram nebūtu vēlmes, tad nekas tāds nenotiktu ;)

Pārdеvējs© 09.07.2019

Ilgstošs sex ar vienu un to pašu sievieti pārvēršas par ikdienas masturbāciju. Neko darīt, tāda dzīve

A AnnaPanna 09.07.2019

Par bērniem slikti,ka tā. Bet,ja Tavs vecis atļāva uzkāpt tad nu sieviete nav vainīga,bet gan TAVS VECIS.

B Barboskins1111 10.07.2019

Oi, šitajai tak visa Bauska un visa Rīga pāri gājusi. Vienlaicīgi kādus četrus večus čakarē :D un visi vienmēr precēti :D padibene :D

A anse22 18.07.2019

A tu sveci tureji vai palidzeji? :))))))
Tik smalki visu zini:))))))

B Barboskins11111 23.07.2019

Gan pats biju darītājs, gan visi pārējie mani kolēģi. Karoč visa brigāde strādāja ))) galvenais ka sapiķo šai.

K Kasparsfe 28.07.2019

Šitā tak uz Matīsa un Krāsotājielas tirgoja sevi, pa Grīziņkalna to pašu.. Brrrr... Briesmīga sieviete.. Fui