www.sudzibas.lv Sinsay Slikts serviss

Sinsay - Slikts serviss

Līdz šim vēl nav gadījies piedzīvot tik neprofesionālu attieksmi, iepērkoties internetveikalā. Veicu pasūtījumu Sinsay. Pirmkārt, bija norādīts, ka līdzko prece tiks piegādāta uz konkrēto veikalu (Jēkabpilī) , nosūtīs īsziņu. Tas nenotika, turklāt, kad izlasīju e-pastu bija palicis visai neliels laiks, lai izņemtu sūtījumu. Diemžēl, uzreiz netiku pakaļ, un tieši dienā, kad devos pakaļ sūtījumam, meklējot e-pastu ar saņemšanas kodu, man atsūtīja vēl vienu e-pastu, kurā tika paziņots par preces atgriešanu. Samierinājos ar situāciju un noskaidroju, ka atmaksu par pasūtīto preci saņemšu 14 dienu laikā. Pagāja vairāk kā 14 dienas, taču atmaksa netika veikta, tādēļ sazinājos ar sinsay. Un man par pārsteigumu - pēc visa šī laika - viņi tikai tagad sazinājās ar veikalu! Tātad prece nekur nebija nosūtīta! Un tagad atkal jāgaida vairāk kā 14 dienas, lai saņemtu atmaksu par preci. Vilšanās - tas būtu maigi sacīts.

G