Sindijs Anspoks - "ekstrasenss"

Mja, biju pie slavena ekstrasensa Sindija Anspoka. Gandriz pilnigi tuksa vieta. Kaut ko jau vins tajos dumos saskatija pareizi, bet varbut uzmineja. Neuzzinaju pilnigi neko jaunu, atklasmes, uz ko cereju, bija 0. Plus vel piemurgoja ne pa jokam. Ar vienu vardu sakot- vaji. Esmu vilusies un bija ta, ka domaju, sadi "specialisti" tikai pelna naudu uz cilveka likstam. Bizness labs, bet varu teikt drosi, ka 30 euro par sim 30 minutem ka "kakim coksta" iegrusta nauda. Lai parejiem veicas! Bet 7 reiz padomajiet pirms ejat uz ko tadu.

H hope 20.06.2015

Neiesaku iet pie šī cilvēka. Pati biju un biju ļoti vīlusies. Uzdevu jautājumu par veselību neizklāstot detaļas, jo ja jau reiz viņš ir gaišreģis tad pašam būtu jāredz, taču viņš uzreiz teica, ka no grūtībām nebaidās. Ilgi viņš tur domāja un neko pateikt nevarēja nācās pašai teikt kas un kā. Pateikt, kur ir problēma nevarēja, kaut ko centās minēt. Kad prasīju par savām attiecībām, viņš pateica ko pavisam aplamu un tālu no patiesības. Par cik viņš ilgi domāja vizītes laiks pārsniedza noteikto un protams par to paprasīja vairāk naudas. Man nav žēl samaksāt bet, ja es justu, ka cilvēkam ir patiešām spējas, bet te izrādās - nekā.

U uns 27.03.2021

Mani vispār atšuva, lai es liekot viņām mieru viņš nestrādājot kā ekstrasenss, tad presē redzēju, ka viņš tomēr ir ekstrasenss. Nu nezinu, nevienu nevēlos apvainot, bet ja cilvēks griežās pēc palīdzības, tad jau nu vajadzētu palīdzēt.Nezinu gan kāda takse viņam, labs gaišreģis pieņem par ziedojumiem.

A Antonina 08.02.2016

Aptuveni 8 gadus atpakaļ Sindijam Anspokam nekādu pārdabisku spēju novērots nebija, kopā strādājām vienā uzņēmumā. Toties runāt skaisti viņš jau tad prata ))) un arī ambīcijas bija lielas. Tgd uzzinot ka viņš izrādās ekstrasenss normāli ierēcu ))))

A Andris56 26.01.2017

Jocīgi ka tādas atsauksmes. Pats esmu bijis pie Sindija Anspoka vairākas reizes kā arī daudzi mani paziņas (no kuriem arī uzzināju par viņu) un vienmēr esmu bijis apmierināts ar rezultātu. Pirmaja vizītē kas bija 4 gadus atpakaļ izlika visu, ka uz delnas, gan veselības problēmas, gan attiecību jautājumu. Patiesībā biju šokēts, ka tas ir iespējams un vēl no tik jauna cilvēka. Un sekojot viņa norādēm sakārtoju veselību un arī attiecības.
Nu ja meklējat kādu kas ar "vistas kāju" rokā vicinoties atrisinās jūsu dzīvi un pašiem nekas nebūs jādara tad tas nebūs Sindijs Anspoks.
Sindijs Anspoks ir zinošs un ļoti spēcīgs ekstrasenss un tas ka gados jauns nemaz nav šķērslis viņa darbam. Tādas manas domas.

L LADYa 18.04.2017

Esmu bijusi vairakas reizes pie Sindija un varu teikt tikai to labako. Visu pateica precizi, pulksteni neskatijas un atbildeja uz visiem maniem jautajumiem. Noteikti iesu velreiz, ja bus vajadziba. Skeptikiem vajadzetu saprast, ka vins nav burvis, un shadas lietas par velti nav. Aizietu pie kada Krievijas ektrasensa, maksatu 5x vairak un apmeklejums butu 2x iisaks. Novertejiet, ka tiekat shadam cilvekam klat!

A Andris Kārlis Egle 30.05.2017

mēs zinām arī tādu cilvēku smadzeņu skalotāju , bez jebkādām spējām (izņemot kult salmus) - Aivaru Garkalnu Varakļānos, kurs labprāt darbojas ari Rīgā

K Kristiine 18.12.2017

var but kads var ieteikt ka ar viņu sazināties?

H Hagalaz 10.11.2019

Dēmons no elles.Īstā seja ir briesmīga, dvēsele maldina.Cilvēkiem nav simpātiju, nav mīlestības.Nopelniet naudu, krāpjot slimus cilvēkus.Dārgie cilvēki, neticiet viņam!

P Patiess Fakts 26.03.2021

Jums nelaga pieredze ar vinu?

A Albertss 22.11.2019

Pirms tam biju lasījis atsauksmes par Anspoka kungu, skatījies arī Baltijas ekstrasensu cīņas kur viņš kļuva par labāko. Nolēmu tomēr aiziet uz konsultāciju, takā ilgi mocījos ar veselības problēmām, ārsti vien plātija rokas. Arī ģimenes attiecībās negāja viss raiti.
Šis pieklājīgais, gados jaunais vīrietis, mani pārsteidza, atvēra acis uz tik daudziem jautājumiem ko es līdz šim nebiju spējis atrisināt. Viņam ir dzīves gudra dvēsele! Pēc konsultācijas jūtos pacilāts un spēka pilns risināt savas problēmas. Arī veselība pamazām sakārtojas klausot viņa ieteikumos.
Visiem iesaku! Ne velti viņš uzvarēja Baltijas ekstrasensu cīņās kur bija tik daudz dalībnieku.

E Edza111 23.11.2019

Pie Sindija vērsos pēc paziņas ieteikuma, un nu jau pēc vairākiem apmeklējumiem ilgā laika perjodā, jāsaka paldies, ka tā ir noticis. Kāpēc? Tāpēc, ka Sindijs ir palīdzējis vairākos jautājumos! Ir pozitīvas izmaiņas un tas priekš manis ir rādītājs! Noteikti ieteiktu vērsties pie Sindija, ja netiekat galā ar kādu jautājumu. Man ir pozitīva pieredze, ar ko vēlējos padalīties, ceru ka kādam tas palīdzēs!

P Patiess Fakts 26.03.2021

Labak gaisregim jarod iespeja palidzet ikvienam, Ja saka, lai liek mieru Nu Tad kaut kas tur nav .

U uns 24.03.2021

Nezinu neesmu bijis pie viņa. Vienreiz raksīju viņam , ka nepieciešama palīdzība, mani rupji atšuva, lai liekot mieru . Nu ko tur teikt, labs gaišreģis jau nu tā neatbildētu. Nezinu par viņa spējām, pieļauju, ka labs psihologs nevis ko redz. Es nez. Nu es neko tādam vairs neprasīšu.

P Patiess Fakts 26.05.2021

Tas nav labs ekstrasenss, kas atšuj pacientu grūtā brīdī.

M Maija Nescadima 08.02.2022

Sandijs palidzeja manai mammai, paldies veseliba ir uzlabojusies un pasaajuta ari.
Iesaku so gaisregi velam panakumus turpmakaja darba.
Aija UN Janis kuldiga