Silverscreen - Attieksme

Šodien saskāros ar problēmu kinoteatrī silverscreen - biļetes nopirktas iepriekš, braukts liels ceļa gabals no Rēzeknes, lai gan tagad tur ceļu remontē un jābrauc vai nu ar līkumu vai cauri luksoforiem, bet filmas nebūs. Par biļetēm naudu atgriezīs, bet par ceļu vai morālo kompensāciju bērniem, kuri bija savākti un atvesti uz kino, neviens nemaksās. Nekādu paskaidrojumu, tālrunis mājaslapā nav norādīts, lai uzzinātu info un saņemtu atpakaļ naudu, vajadzēja meklēt kinoteātra vadību caur pašu Dittonnamu. Strupa attieksme, pateica, ka es esmu vainīga, jo viņi prims vienas dienas izlikuši Twiterī paziņojumu, Es pat twiterī reģistrējusies neesmu! Tā kā biļetes pirku caur viņu mājaslapu, tad tajā ir pieejami mani kontakti. Es samaksāju un atbraucu pēc pakalpujuma, kuru nesaņēmu! Tāda sajūta, ja nebūtu viņus rokā dabūjusi, nauda būtu kaķim zem astes. Kāpēc naudu automātiski neatgrieš tiem, kas cauri VIŅU PAŠU MĀJASLAPU pirkuši biļetes? Kāpēc vienkārši nepārskaita atpakaļ naudu? Man vēl viņus jāmeklē rokā, tad man pasaka, lai es viņiem vēl šito savu sūdzību atsūtu uz epastu, un beigās pasaka, ka es pati vainīga, redz, viņu twiteri nepārbaudīju un atskrēju uz Daugavpili! Manuprāt, viņiem bija jāsakontaktējas ar tiem kas bija internetā nopirkuši biļetes. Tādu noteikti nebija daudz, jo trešdien es biju vienīga, kas bija noprikusi, kā arī jau teicu, ka mana kontaktinformācija viņiem ir pieejama. Ja vēl nebūtu tās drausmīgās attieksmes!

I