SILVER CAR RENT

Neejiet stradat uz šo firmu. Īpašnieks (Alens) tur no sakuma sola lielu algu, bet kad pienak algas diena, tad viņš samaksa mazak neka solija un nogriež virsstundas. Firma jau pusgadu nevar atrast darbiniekus. Visi nostrada menesi vai divus un aiziet! Spriediet paši kapēc!!!

I Inga 04.10.2006

Strādāju šajā firmā jau vairāk nekā gadu, un labi nojaušu šī anonīmā rakstītāja personību...Vai tad tā ir jāapmelo firma, kura gribēja tev dot iespēju kļūt par vienu no stabila un augoša uzņēmuma komandas? Diemžēl joprojām ir vīrieši, kuri neprot, negrib un nevar izpildīt pat niecīgu darbu, bet tik lielas ambīcijas...Starp citu, algu saņemu tādu kā tika solīts un arī prēmijas...Tā, ka visi, kas ir strādāt varoši, droši pievienojaties mūsu komandai:)

S SilverCarRent 05.10.2006

To saka pats ipasnieks!

I inga 05.10.2006

Nu tu jau atkal kļūdies! Lielais drosminiek, tikai nez kāpēc anonīms, kāpēc neuzrādi savu vārdu???????? Redzi, lai strādātu augošā un stabilā uzņēmumā ir jābūt kompetentam darbiniekam, un tāpēc uzņēmumos ir noteikts pārbaudes laiks jaunajiem darbiniekiem, kura laikā tad arī atklājas cik nu katrs no mums ir spējīgs. Diemžēl, bet tu neatbilsti pat minimālām prasībām, tāpēc arī nekļuvi par mūsu kolēģi. Par tavu nekompetenci un īso pārbaudes termiņu liecina arī tas, ka tu pat nezini visus firmas darbiniekus...Redzu, cik ļoti tev gribējās strādāt šajā firmā, ja jau "rausties agonijā" un visiem spēkiem centies parādīt, ka mūsu vadība nekļūdās izvēloties pareizos darbiniekus, bet vājos posmus-nepieņem komandā! Tu, sīkais gariņ, neraudi, mācies, mācies un vēlreiz mācies, un gan jau varēsi vismaz lapas sētās grābt:) Starp citu, paldies par reklāmu, tā jebkurā gadījumā ir noderīga, jo mūsu klienti ir apmierināti ar kvalitatīvu un profesionālu servisu:), kuru sniedz augsti kvalificēti (un nevis lūzeri) darbinieki!!!!!!!

A Anonimais 04.11.2006

Ko Tu te mani apcel? Īsteniba bija tā, ka pats aizgāju, nevis, kā Tu saki, neatbildu minimālām prasībām!!! Es jau biju tas, kurš strādāja bez ''kasjakiem'', lai gan es zinu, ka to Tu nekad neatzīsi! Es neraustos agonijā, man tā Tava autonoma ir pie kājas! Interesanti, kuri tad būtu tie darbinieki, kas sniedz to augsti kvalificēto servisu?! Ja pareizi atceros, tad palika tikai viens darbinieks.P.S. Alen, kuram Tu liki šo uzrakstīt?!!

P Princess 17.11.2006

Nu re, ka rausties gan tu agonija, jo vel joprojam nevari nomierinaties:) Gribu pazinot visiem, kas tic siem murgainajiem apvainojumiem, ka ja firma butu tikai viens darbinieks diez vai ta varetu apkalpot klientus 00-24 . bez brivdienam, un ja, starp citu mums ir ofiss pilsetas centra, bet otrs lidosta Riga, un vel tresais, kurs apkalpo klientus Tallina. Bet, tu, mazais, neraudi,ne jau visi ir putni, ne visiem ir sparni, ne katrs spej lidot:))) ....var jau arii lenu raapot.....un vel...tu tik tiesam nezini visus darbiniekus, jo ka redzi (lasi), es par tevi zinu, bet tu par mani neee:)

E Es 18.04.2009

Silver autonoma ir krāpnieku kantoris.
Arii es atsaucoties uz sludinājumu ss.lv pie viniem kaadu laiku pastraadaaju, bet kad pienaaca laiks izmaksaat algu bija tas pats variants, mani paaicinaaja uz ofisu elizabetes ielaa un pateica ka esmu atlaists un lai uzrakstu ka aizeju peec pasa veeleesanaas tikai te Alens nokluudiijaas un peeec asas vaardu paarmainas savu naudu tomeeer saneemu. Silver autonoma ir peediigaa darbavieta kur ieteiktu kaadam iet straadaat!!!