www.sudzibas.lv Silva Servis ok, bet priekšnieks nerūpēhas par klientu labsajūtu, kur nu vēl par darbiniekiem.

Silva - Servis ok, bet priekšnieks nerūpēhas par klientu labsajūtu, kur nu vēl par darbiniekiem.

Labdien, izdomājam. Ar bērnu aiziet paēst un izbaudīt šo karsto vasaras laiku... Tā nu sanāca izvēlējāmies bistro Silva, pati pec profesijas esmu pavārs konditors zinu cik grūts ir šis darbiņš. Viss sākās jau ar to ka ieejot zāle pasūtot ēdienu telpā nevarēja normāli elpot jo bij ļoti smacīgi, bērnam noteicu jūtu līdz darbiniekiem kas tur strādā, bet ar to tikai viss sākās paņemam savu ēdienu un izgājām āra terasē, skatos jauns zēns turpu šurpu kā skudriņa nokopj galdus, ka pēkšņi durvīs uz zāli parādās gados vecs vīrels un Saka jaunietim lai nu šis ātrāk strādājot esot pusdienlaiks, pēc kada laika vīrels nāk ar šķīvi rokās un apsēžas tieši aiz mums nu itkā viss norimst te pēkšņi atkal vīrels Saka jauneklim "ei zēns ko šis šķīvis te stāv... Jauneklis bez ierunām savāca šķīvi... Nu mana Atpūta bij sabojāta, jo kamēr mēs ar bērnu tur atradāmies trīs reiz mūsu priekšā šis jauneklis teiksim tā tika pazemots. Gribēju jau iesaistīties, bet bērns atturēja. Kādēļ to visu rakstu vienkārši gribu pateikt ka šis vīrels izrādās ir priekšnieks. Tad nu priekšniek kungs varbūt atsvaidziniet savas zināšanas par ētiku un kultūru. Man kā jūsu klientam tas bij ļoti nepatīkami. Ja jūs tā izturieties pret saviem padotajiem-tad varbūt arī darba apstākļus viņiem uzlabojiet ielieciet telpās kondicionierus sakārtojiet ventilācijas sistēmas un jā arī tualetes durvis salabojat lai klientiem nav jāsēž uz poda pie neaizslēgtam durvīm. Silvas darbiniekiem liels paldies bet priekšniek kungam sabiedriskais fui.

14.07.2021

U

Jānis Resnais 14.07.2021

Pagrīdes miljonārs un blēdis Rihards ir šis padzīvojušais vīrs. Maksātājs nekāds. Mans nelaiķa onkulis Jānis bija zinošs elektriķis. Pie Riharda bija sarunāta haltūra. Darbu paveica bet samaksu nācās ilgi gaidīt, Rihardam bija visādas atrunas. Pats bezkaunības kalngals bija kad Rihars piedāvāja otru haltūru. Onkulis saka tu Rihard ar mani neesi norēķinājies par iepriekšējo paveikto darbu. Saka būs nauda, pienāc. Rihars laikam citu elektriķi nespēja atrast un nācās vien onkam samaksāt. Bet par nākošo darbu onka jau pieprasīja priekšapmaksu, jo ar viņu savādāk nedrīkst. Bet tas nav vienīgais gadījums. Man paziņas ir strādājuši pie viņa Silvā un Rihardu raksturo kā knauzeri un nemaksātāju. Slikta slava viņam ir Jelgavā.

A AntiElvi 11.11.2023

Jā, tas ir kroplis no kropļiem un vergturis!