www.sudzibas.lv Sils Slikts serviss

Sils - Slikts serviss

Neiesaku iepirkties šajā veikalā. Sieviete kas tur strādā rada drausmīgu iespaidu par uzņēmumu. Gāju iepirkties, priekšā bija 2 klienti. Tā kā man nebija jāsteidzas, tad gaidīju kad pienāks mana kārta. Pēc manis ienāca vēl vairāki cilvēki. Kad bija pienākusi mana kārta iepirkties, šī sieviete uzrunāja klientus, kas bija ieradušies pēc manis, mani pilnībā ignorējot. Pa starpu apkalpojot klientus, vēl paspēj nolamāt kolēģi. Beidzot kad visi klienti bija apkalpoti, tad iedomājas arī mani apkalpot. No man vajadzīgās preces viņa vispār neko nesaprata un teica ka jāpasūta. Viņiem neesot. Teica ka uzsūtīs un pēc nedēļas būšot veikalā. Bet esot 3 veidi. Kuru īsti vajag nezina. Nākamajā reizē vīrs pirka trimmerim trosi. Vaicājis vai var salabot veco, viņa uz ļāvusi-varbūt ar skoču aptīt un vēl garantiju uzrakstīt? Nu kā tik rupja un neizglītots sieviete var strādāt tādā uzņēmumā? Prece ir jāpārzina un pret klientu jāizturas ar cieņu.

B

V Visīts 06.08.2018

Sveiki, kautkā neetceros, kad uz manīm būtu bļauts.

M Mārtiņš_1984 06.08.2018

Baiba, vai iet jūs runājat par to pašu Silu, ko es domāju? Ventspilī?
Izklausās, ka esat bijusi kādā citā. Man ir bijusi tikai un vienīgi laba pieredze, vienmēr esmu saņēmis pretī servisu kādu esmu gaidījis un pat vēl labāku. :-)