www.sudzibas.lv Siliņi Z / S Atteicās no materiāļa

Siliņi Z / S - Atteicās no materiāļa

Liepājas rajona Rucavas pagasta zemnieku saimniecība.Vedu kokmateriālu un gadījās ķibele ar mašīnu kavēju piegādi par kādām trīs stundām klientam (Z/S "Siliņi") paziņoju ka kavēsies kokmateriāla piegāde sakarā ar neparedzēto ķibeli , protāms Viņš neticēja. Kad mašīna bija sataisīta un kad bija jau pussceļā soferis zvanija, bet klients necēla vairs klausuli. Pēc vairākkārtējas zvanīšanas pacēla klausuli un sacija ka vairs nav nepieciešams materiāls. Nesadarbojaties ar šo cilvēku Viņš ir uzmetējs. Materiāls tika vests no Iecavas uz Rucavu tas ir 280km.

K

Inženieris 17.06.2015

Vajadzēja ņemt priekšapmaksu! Tagad bez priekšapmaksas reti kurš strādā, pat pastāvīgiem klientiem prasa priekšapmaksu. A te kaut kādam "klientam" ved piegādā uz otru Latvijas malu, nekas, būs mācība.