Silava RV - Krāpšana

Uzmanāties no Silava Rv kas jau atkal meklē strādniekus Norvēģijā. Samaksa par izpildīto pakalpojumu netiks samaksāta. Liks strādāt nenormālas stundas. Līguma nav algas datuma. Un summas līgumā nav minētas euro valūtā. Maijā sākās darbs un jūlija vidū vel nekas netika samaksāts. Kā beigas izrādījās vispār samaksa netika veikta. Ar līkumu no tāda bomžu kantora

Papildināts Lvkoks 04.03.2019

Līgumā nav minēts algas datums. Un visa valūta līgumā ir kronas tikai.

Papildināts Lvkoks 04.03.2019

Pagājušo sezonu bija tā darbs sākās maijā un jūlija vidū vel nebija saņemta samaksa par pakalpojumiem.un beigas vispar nebija samaksāts

B Blonadais 04.03.2019

Nu vienreiz savus melus jau izklastiji, mes vienmer esam sanemusi laika samaksu par paveiktajiem darbiem. bet tev laikam atkal ir problemas dzive! Ja butu taisniba taviem murgiem, firma sen nomainitu nosaukumu ka dara daudzi, bet Silava RV strāda, nosaukumu nemaina, Pie kam saja sezona ir pieaugusi samaksa! Bet varda briviba, politiki var melot, kapec tadi ka tu nevaretu!

B Bijumežā 10.03.2019

Arī esmu tur bijis...viss ir bijis viemēr samaksāts,BET...ir ļoti nepatīkamas nianses,kuras būtu jāņem vērā pirms tur doties.
Sākšu ar to ka,sāc darbu maijā un algu tik tiešām saņem jūnija beigās vai jūlija sākumā.Jūlijā dodās atpakaļ uz Latviju uz 2 nedēļām.Tātad...uzsākot darbu tev līdz saņemsi algu būs jāgaida 1,5-2 mēneši.Un saņemsi tikai par maija mēnesi.Un no šās algas tev būs jāpērk prāmja biļete turp un atpakaļ uz Norvēģiju+transporta izdevumi UN 2vas nedēļas jādzīvo Latvijā,un vēl pieskaitam cik daudz naudas aizies,iepērkot pārtiku līdzņemšanai atlikušai sezonai.
Tātad mans uzskats...tas ir ļoti nepareizi kā jāgaida tik ilgi...jo mājas ir arī savi tēriņi un maksājumi kuri ir jāmaksā katru mēnesi.
Nu šis ir lieta kas man nepatīk...
Iesaku visiem kas ir nolēmuši doties šeit strādāt,padomājiet vēlreiz...jo būs grūti,nebūs nekāda pastaiga parkā...5-6 mēneši koncentrācijas nometne...un ja nekas tāds nav darīts,tad silti iesaku tur nebraukt.

F Fakts1 21.04.2019

Silava rv
Slikta vieta, uz kurieni neieteiktu doties. Katorga ar nicinoša attieksmi.

M mezhinieks 23.04.2019

Nesabučoja tevi no rīta un vakarā? Un bija tomēr jāstrādā! Īsta katorga, tāpēc jau strādāju trešo sezonu un katru gadu šitādus ”ietekumu dalītājus” redzu. Varbūt vaina pašā, jo tie kas grib un prot strādāt, nopelna loti sakarīgi.

G Gigja 12.05.2019

Silava rv. Tas Aivars ir baigais krāpnieks. Pats nestrādā ,tikai datorā skatās un meklē kur piekasīties,lai atņemtu naudu.Par nozagto naudu sev uzcēla māju. Cilvēki strādā mēnesi ,pēc tam atņem visu algu no tiem un liek sev kabatā.

P Piln 02.07.2019

Zvirbuli visa Jelgava zina, pieņem darbā jaunos un pēc tam pamet. Tur tikai 5 cilvēki ilgi strādā. 30 cilvēki katru sezonu mainās. Viņš pieņem jaunos,maksā tiem mazu algu, bet starpību patur sev, bet Nortomeram melo, ka maksā vienādi.Izdevīgi pieņemt darbā jaunos un pamest viņus. Neticiet šitam zaglim,katru vārdu melo.Tikai piķis galvā un ka kādu apšmaukt.