www.sudzibas.lv Sīkpaka Neizprotama rīcība

Sīkpaka - Neizprotama rīcība

10/12/2013 izsūtīju divas sīkpakas no UK uz Latviju - Liepāju. Par cik tā bija otrdiena (10:57) plānojām, ka otrās nedēļas beigās jau sūtījums saņems adresātu. Pagāja otrā, un tikai trešās nedēļas beigās!!! sestdienā atnāca paziņojums, ka var ierasties pēc sūtījuma. Par cik īsā diena, dēls nepaspēja aiziet. Bet nekas, pirmdien taču normāla darba diena 30 dec un tad arī saņems, jo nekas uz kvīts, nav teikts, ka pasta nodaļas darba laikā kaut kādas izmaiņas. Bet pirmdien - uz durvīm zīmīte - ""slēgts". Nu ko - 2. janvārī uz pastu dodas vīrs un dēls. Bet pasta darbiniece saka;" ka nevar man atdod jo uz adresāta ir rakstīts tikai RODERTS, un ka es nekādīgi nevaru pierādīt ka es esmu tas RODERTS kuram šī paka ir domāta". Stāv divi gabali RODERTI, ar personu apliecinošiem dokumentiem. Un nav iespējams pasta darbiniecei ATKODĒT tik sarežģītu uzdevumu: Uzvārds +adrese. Ko nu? "TĀTAD" atbild pasta darbiniece -- "sūtītājam ir jāaiziet uz to pastu no kuries sūtīja un jānorāda ka tās divas pakas ir domātas man PAULAM EGILAM RODERTAM, un tikai tad es varu izņemt."
Jūs variet iedomāties, KĀ es tagad došos uz pasta nodaļu mazajā ciematiņā, un paskaidrošu savu vajadzību? Kur ir problēma? Adresāts nebija? Adrese nebija? Un kas viņiem jādara? (es droši vien būšu pirmais gadījums viņu vēsturē, un īsti mani pie pilna prāta neuzskatīs) Ā, jāpaziņo UK starptautiskā pasta nodaļai, ka 10/12/2013 izsūtītajām SĪKpakām nebija vārds, un tad tā nodaļa paziņos Latvijas pasta nodaļai, un Latvijas pasts paziņos Liepājas pasta nodaļai un tad Liepājas pasta nodaļa sūtīs paziņojumu, ka var ierasties pēc pakas. Un kamēr Starptautiskais īpašās nozīmes svarīgais VĀRDS ceļos, varbūt mēnesis paskries un abas sīkpakas(pēc reglamenta) tiks sūtītas atpakaļ uz UK.

Labie cilvēki, sakiet vai tiešām nav iespējams Latvijā pasta darbiniekam uzzināt, vai pierādīt, ka dotajā adresē tiešām dzīvo Roderts, (un lai būtu drošāk, tad veseli divi gabali)????? Kā šo lietu atrisināt, lai nemulsinātu pasta darbinieku UK?

Un tas, ka pasts var atļauties 30 vienkārši nestrādāt!!... PASTS!
Un, ja man vajadzēs izsekot Sīkpaku ceļojumam, varu būt jau tagad droša, ka no UK uz Latviju to ceļojums bija ātrs, bet Rīga - Liepāja - Ūliha iela!? Droši vien prasa veselas divas nedēļas.

Ak, mani vispār šausmas pārņem, ka iedomājos, ka netīšām uzrakstu tikai dēla vienu no vārdiem (bet viņam pasē divi vārdi) un ja nu būtu aiz lielas laimes uzrakstījusi gan savu vīru, gan meitu? Tad man būtu jādodas uz UK pasta nodaļu un jāprecizē kuram tieši?

Jā, Latvijas pasts - kaut kas tur nav pareizi. Sūdzību ir tik daudz un daudzas ir par vienu un to pašu.

V