Siguļu pirmsskolas izglītības iestāde "Piejūra" - Mobings pret darbiniekiem

Ādažu novada domes deputāte un Siguļu pirmsskolas izglītības iestādes "Piejūra" vadītāja Antra Krasta ir visaugstākajā mērā divkosīga un rīkojas izmantojot pārsteidzoši maz smadzeņu šūnu, lēmumus pieņem emociju iespaidā, pat nepārliecinoties par saņemtās informācijas pareizību. Piemēram, emocionāli vardarbīgi piespiež skolotājas rakstīt atlūgumu, balstot to uz kāda kolēģa izteikumiem, pat nepārbaudot informācijas pareizību. Vietniece Jolanta Skrastiņa ir tā, kas pret darbiniekiem vērš izteiktu mobingu - nekādā ziņā nav ļauts izteikt kādas domas, kas nesaskan ar viņas plāniem, skolotājiem, kas atļaujas komentēt vai ieteikt kādu savu ideju, uz muguras tiek uzzīmēts krusts, kā mērķis - ar savu attieksmi, viņa šos darbiniekus "izspiež un noēd", līdz tie "labprātīgi" aiziet. Piemēram tiešās kolēģes slimības laikā, neviens pat nepajautāja, vai varu viņu aizstāt, kad teicu Antrai un Jolantai, ka ir 2 pēcpusdienas, kurās man ir savi plāni un nevarēšu būt, saņēmu samazgu trauku uz galvas par to, ka neesmu atsaucīga un attieksme pret darbu esot briesmīga, ļoti drīz mani piespieda uzrakstīt atlūgumu.
Turklāt, diemžēl, Jolanta strādā uz publicitāti, nevis domājot par bērniem. Taisni skumji, cik maz vajag vecākiem - skaisti noformētu bildi facebook un tie ir laimīgi. Bet padomājiet gan - nofočēt bildes ar bērnu sajūsmu kādā momentā ir nenormāli vienkārši, tas vēl nenozīmē, ka tā arī ir. Jolanta nemitīgi piespiež grupu darbiniekus uz "ķeksīša" pasākumiem, lai safočētu priecīgas bildes, ko publicēt, nerēķinoties ar bērnu vēlmēm un vajadzībām.
"Piejūras" darbinieki, kam ir kāda darba pieredze, mūk neatskatīdamies, strādāt palikuši lielākoties ir tie studenti, kurus Antra pielauzusi uzsākt studijas un kam darbā ar bērniem pieredzes nav.

Iesaku turēties no šīs iestādes pēc iespējas tālāk un sevišķi Jolantas Skrastiņas un Antras Krastas!

E

S Sandija_28 24.05.2023

Ak šausmas, ko Jūs mistiskā enny_22, kas pat kaunas savu vārdu atklāt, rakstat?
Siguļu pirmsskola Piejūra vecāku acīs un no skolotāju, mums vecākiem teiktā, ir visatbalstošākais un sirsnīgākais darbinieku kolektīvs. Tā ir vieta, kur nestrādā Jūsu minētā “ķeksīša”dēļ, bet gan no sirds!
Enny_22, par cik esmu Siguļu PII Piejūra divu bērnu vecāks un tas ko Jūs rakstat ir apsolūti klajš un nepatiess pirmsskolas godprātīgā darba apgānījums. Skolotāji ir sirdsgudri un ļooti kompetenti. Dažš students ir kompetentāks par ilgstoši strādājošu pedagogu. Es kartu dienu Siguļu pirmsskolā Piejūra redzu priecīgās skolotāju sejas un laimīgu bērnu acis, kas skaidri parāda, ka pirmsskolā viss ir vispilnīgākajā kārtībā un tur strādā vislabestīgākie cilvēki, jo tie darbinieki, kas staigāja saskābušām sejām vai viltīgu smaidu un gaidīja bērnu slimību, šo pirmsskolu paldies Dievam ir atstājušas. Ja to panāca vadība, tad cepuri nost, jo nu Piejūras bērni ir laimīgi un uz dārziņu nāk ar prieku, jo tur ir tik daudz ko aizrautīgi darīt un viņus tur patiesi gaida!

Par cik esmu carnikaviete, tad man ir jautājums, vai par šo rakstu Jums kāds samaksāja vai varbūt esat viena skolotājām, kurai sakarā ar savu darba “stilu” no Siguļu pirmsskolas Piejūra pēc "pašu vēlēšanās" bija jāaiziet un varbūt pati strādājāt “ķeksīša” pēc un bērni jūsu klātbūtnē jūtās slikti, jo vecāki šī iemesla dēļ sāka rakstīt pašvaldībai iesniegumus par dārziņa maiņu uz citām pašvaldības pirmsskolām. Pēc, dažu skolotāju aiziešanas, bērnu no Piejūras ar dzīšanu neaizdzīsi! Bērni nemelo, viņi ar savām emocijām parāda vai skolotājs viņiem ir vēlams vai nevēlams.

Varbūt Jūs esat no Piejūras uz citu mūsu pašvaldības pirmsskolu pārgājusī Zaķēnu grupas skolotāja, kur tagad jūtas bērni slikti un vecāki pat pieķēra un vadību informēja par necilvēcīgo rīcību pret bērnu - bērna apzinātu raustīšanu. Bet varbūt esat šīs pašas pašvaldības pirmsskolas no Piejūras pārgājusī Lapsēnu histēriskā skolotāja, no kuras lapsēni mūk, kur kurais un jaunie bērnu vecāki tincina vai tik nenokļūs Lapsēnos? Katrā ziņā tie būtu Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas izskatīšanai nododami jautājumi.

Katrā ziņā vēlētos zināt Jūsu īsto vārdu, jo, ja runātu patiesību, tad neslēptos zem mistiskā enny_22. Būtu kauns uzzināt, ka esat kāda no manis minētajām skolotājām, kas savu neprofesionalitāti slēpjat zem citu apgānīšanas.

E enny_393 01.06.2023

Izklausās, ka pati Antra Krasta arī raksta šo komentāru, bailīgi slēpjoties zem sveša vārda... Pārāk daudz specifiskas informacijas, negribas ticēt, ka kāda brīnišķīga divbērnu māmiņa caur savām ausīm un muti izlaiž tik daudz nepārbaudītas informācijas, aprakstot nomelnojušus vārdus, par lietām, kurās pat nav iesaistīta.

Bet, ja komentētāja ir Antra vai Jolanta, tad jāsāk domāt - cik gan ētikas kodeksa punktus vienā tādā "samazgu jūklī" var pārkāpt vadoša amata cilvēks un cik "profesionāli" Ādažu novada domes deputāte risina sarežģītas situācijas, nomelnojot visu Ādažu novada pirmsskolu skolotājas, kuras strādā grupiņās ar nosaukumu "Zaķēni" un "Lapsiņas", es zinu 8 šādas skolotājas, bet gan jau, ka ir vēl vairāk. Šausmas, un tādi cilvēki pieņem lēmumus domē.
Un - nē - vari nekaunēties, Sandija, neesmu neviena no minētajām skolotājām vai kāds cits darbinieks, esmu mamma kādam "Piejūras" bērniņam un kaimiņiene kādam no darbiniekiem, tā'dēļ ļoti labi redzu ik dienu un dzirdu vairāk kā gribētos!

A Antra Krasta 01.06.2023

Cienījamā enny_939, Latvijas Republikas Satversmes 100. pantā ir noteikts, ka ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, taču informācijai ir jābūt patiesai, jāatbilst īstenībai. Šajā publikācijā šis nosacījums netiek ievērots un izplatītā informācija veido neslavas celšanas priekšmetu, jo tā ir apvainojoša, šokējoša, darbam traucējoša un nebalstās uz pamatoti patiesiem faktiem.

Neaizstājamā deputātes kundze,
Ievietoju ieteikumu Ādažu novada iedzīvotājiem - izvērtēt visu veidu sadarbību ar "Piejūru" un tās vadību. Neslava šeit tiek absurdi zemiskā veidā celta pret visām novada pirmsskolas skolotājām, kam nelaimējies strādāt grupiņās ar nosaukumiem "Zaķīši" un "Lapsiņas", nomelnojot to darbu nepatiesos apgalvojumos un apmelojumos!