www.sudzibas.lv Siguldas kebabs Nekvalitatīvs ēdiens

Siguldas kebabs - Nekvalitatīvs ēdiens

Labdien!
Šā gada 8. Maijā pirms 18: 00 vakarā pēc darba ar ģimeni izlēmām paņemt kebabus līdzņemšanā. Mājās konstatējām, ka abos kebabos ir saliktā sadegusi vistas gaļa..
Vakar atkal bija tas pats. Cenas tik ceļ, bet kvalitāte kritās un jau sen nav tāda kā agrāk.
Tas pats ir arī ar jūsu pusdienu piedāvājumu...
Nesen bija pārsālīta frikadeļu zupa un tad vēl tās negaršīgas siltās mērces klāt pie otrā ēdiena. Ieteiktu stingrāk kontrolēt savu pavāru darbu, jo pat kebabus vairs nemāk garšīgus pagatavot.

Tu Turkey901 12.05.2019

Iespējams, iesākumā ir jāsazinās ar administrāciju/ uzņēmuma vadību, jāizklāsta situācija, jāmin laiki?!
Restorānos/ kebabnīcās strādā vairāki pavāri, ja, iespējams, darbā ir pieņemts jauns specialists, kurš uz vārdiem ir kvalificētāks nekā uz darbiem, tad uzņēmums par to ir jāinformē un pavārs tiks nomainīts.
Neviens uzņēmējs nav sev ienaidnieks! Ienaidnieks ir klients, kurš pie pirmā starpgadījuma dodas uz sūdzību portaliem vai uz televīziju un tādējādi iznīcina mazo biznesu Latvijā!

Os OstapsBenders 12.05.2019

Nemāki savai ģimenei ēst pagatavot, ja jāskrien pa šīm čurku bodēm rīt pirkt? Slikta saimeniece esi!

IlonaZvejniece 12.05.2019

Es varu atļauties ārpus mājas paēst.

really? 13.05.2019

Plasa profila kebabs, ja ari zupas pasniedz :D Tas jau vien atturetu uz turieni doties, jo nespej savu kursu ietureet un piedava visu iespejamo!

Ta TavaMamma 13.05.2019

Var izmantot pašas padomu. :)