www.sudzibas.lv Sigma Z Slikts serviss, neprofesionāli ārsti, slikta kvalitāte, nav garntija!

Sigma Z - Slikts serviss, neprofesionāli ārsti, slikta kvalitāte, nav garntija!

Neārstējiet savus zobus zobārstniecībā Sigma Z, saldū! Zobārstniecībā sigma z strādā neprofesionāli ārsti, kuri strādā nekvalitatīvi, taupot materiālus, kā rezultātā labošana notiek sāpīga un nekvalitatīva, kā rezultātā jāiet atkārtoti, lien ar abām rokām mutē, kā rezultātā rodas rīstīšanās refleks, strādā brutāli, it kā klients ir kaut kāds dzīvnieks vai noziedzinieks turklāt viņi nedod nekādu garantiju, kā rezultātā jūs par viņu slikto darbu maksāsiet atkārtoti! Tā ir vieta kur jūs spīdzinās, nevis ārstēs!

T

E ELLIO 09.02.2021

Protams,ka nedod garantiju, jo medicīnā ir prognozes,nevis garantijas! Jūs neesat ne tosteris,ne veļas mašīna.

K Kristīne Stackobere 22.04.2024

Dr. Garoza ļoti labi izturas pret berniem😊