Sigma Ir Autoskola - Krāpšana

Reāla krāpšana, pēkšņi tiek paaugstināta braukšanas cena par vienu nodarbību 5.00eur. Kad sāku mācīties nevarēja vien savākt grupu, pācēla un pārcēla nodarbību no dienas uz dienu. Kad vēlies kautko par visu jāmaksā, kavē nodarbību, uzreiz pasniedzējam samaksā. Šajā skolā par naudu visu var sarunāt, tas gan fakts. Man liekas kad gatavi uz jautājumiem atbildēt tikai tad ja maksā. Nevienam neiesaku šo krāpšanas kantori

Dainis 19.04.2018

Cenas pieaugums nenozīmē krāpšanu! Ja vien jums līguma nav atrunāta fiksēta pakalpojuma cena.

S SIGMA I.R. 28.04.2018

Sveiki! Atbildot uz šo sūdzību...:)
Cena par praktiskajām nodarbībām tika paaugstināta no 2018.gada 1.janvāra,ņemot vērā to, ka tika paceltas degvielas cenas un apdrošināšanas izmaksas. Topošie kursanti tika par šo faktu brīdināti autoskolas mājaslapā.Esošie kursanti turpināja apmācības pa vecajām cenām,nevienam netika tā paaugstināta. Līgumā ir arī atrunāti cenu izmaiņu gadījumi.
Neviena nodarbība netiek pārcelta no dienas uz dienu...No sākuma tiek rīkota iepazīšanās nodarbība,kurā kursanti tiek iepazīstināti ar līgumu,līguma nosacījumiem,pakalpojumu izmaksām,(kuras ir norādītas līgumā un kursants parakstās,ka ir iepazinies)Tiek izrunāti visi interesējošie jautājumi, sastādīts kursantiem izdevīgāks kursu grafiks.Kad kursants iepazinies ar visu,tad ir viņa izvēle apmeklēt kursus vai nē,parakstīt līgumu vai neparakstīt.
Ja kursants kavē nodarbību,tad šo kavēto moduli noklausās pie nākošās mācību grupas BEZ maksas.Nekādas papildus samaksas netiek iekasētas. Atgādināšu,ka kopš 2018.gada 1.janvāra autoskolās ir elektroniskie žurnāli,kuros pasniedzējs pirmo 20 minūšu laikā no nodarbības sākuma,tiešsaistē atzīmē kursantus,kuri ir ieradušies vai nav ieradušies uz nodarbību,vēlāk nekādas izmaiņas nav veicamas.
Mūsu pasniedzēji un autoinstruktori tieši mudina kursantus zvanīt,jautāt,ja kas nav skaidrs vai saprotams,to arī kursanti labprāt izmanto un visiem tiek labprāt atbildēts.
Aicinu arī kursantus risināt problēmas,ja tādas radušās,zvanot uz autoskolu, nevis "slēpties",kas savukārt liek atkal nojaust par kārtējo konkurentu "lāča pakalpojumu" :)
Lai jauks vakars!