www.sudzibas.lv Sieviešu augstprātība sievietes ir augstprātīgas

Sieviešu augstprātība - sievietes ir augstprātīgas

Kad es mācījos 4 klasē, mans klases biedrs man bieži teica to, kas viņam, acīm redzot likās svarīgs tajā laikā- vīrietis 40 gados ir vīrietis, bet sieviete 40 gados ir tantuks. Nes kapēc viņš tā visu laiku teica?

J

G Galīgsstulbums 22.06.2011

Parādi man kādu LV sievieti, kura ir nonarkojusies un nodzērusies, personīgi es esmu tādus redzējis tikai vīriešus, un varētu padomāt, ka večiem uz vecumu nekas nenokarājas :D

T To Ferratum 22.06.2011

Sievietes Jūtas aizvainotas, paskaidrojiet no kurienes Latvija ir slavena ar sekstūrismu visā pasaulē?Šo slavu savai dzimtenei nopēlnijāt Jūs daiļais dzimums, Jūs kuras no 14 g vecuma drāžaties ar ko pagadās.Nēģeris, ķīnietis vecs sagrabējis vecis utt., jo Jums vārds uzticība, pašlepnums ir sveša frāze.Savu maucismu Jūs bezpalīdzīgi norakstiet uz vīriešiem un saviem vīriem, kuri sviedros raudamies dara visu, lai tu varētu aiziet uz solāriju, frizētavu(uzpucēties) un pēc tam lidot uz vecrīgu vai netā meklēties!Esmu strādājis 15 g izklaides industrijā un Jums sievietes mēnesī 4 veči ir nospļauties.Parēķiniet cik 'pēc gadiņiem 10 kopskaitā Jūs lietojuši.Protams ir tiešām labas, uzticīgas sievas, bet tās jau nu ir retums(it sevišķi skaista).JĀ un pirms kaut, ko man uzraukt reti tizlu savam ataisnojumam piemēram, ka esmu nelaimīgi mucā audzis un man nabadziņam tikai tādas M nācies redzēt atbildi pati sev vai tu esi uzticīga un godīga vienmēr bijusi?Vai neesi nekad vīram, draugam izmainījusi un cik daudz uzticīgu draudzeņu tev ir?

S Stulbumsgalīgs 22.06.2011

Nezin kādā leiputrijā tu dzīvo, jo cik es esmu redzējis nozdērušos un nonarkojušos sieviešu ir pilna Latvija, gan pilsētās gan laukos.Tas viss sākās 80 gadu sākumā, līdz ar seriālu parādīšanos, kad mūsu daiļavas, saskatījušās kā savas dienas bez rūpēm vada bagātās ārzemnieces, šīs arī sagribēja bagātus večus, uzdzīvi, grādīgos, kā arī pēc iespējas biežāk mainīt seksa partnerus.Visuzticīgākās tomēr ir un paliek cittautietes, krievietes un ukrainietes.Tādēļ jau arī ir pilni ārzemju bordeļi ar vieglas dzīves tīkotājām no Latvijas, kā arī visvairāk fiktīvo laulību ar pakistāniešiem un citiem melnādainajiem.

I Ieva1 22.06.2011

Katrs atbild tikai par sevi. Visas nevajag mērīt ar vienu mērauklu.Ir arī uzticīgas. Sevi arī pie tādām pieskaitu. Ne viens vien man ir teicis, ka, pirmkārt, izskatos jaunāka par saviem gadiem, otrkārt, nosaucis par skaistu. Solārijs - tas ir kaitīgs veselībai, nav manā topā, arī nemēdzu šķiesties ar naudu. Mana prioritāte ir mana ģimene, kopā pavadītais laiks. Ko nu es te taisnojos.Ja esi uzrāvies uz kādas m..., tā nav mana vaina un problēma. Vienkārši mums tā vērtību skaliņa ir zemu nokritusi, būt uzticīgam vai uzticīgai nav stilīgi, veidot ģimeni nav stilīgi, dzemdēt bērnus arī nav stilīgi. Tāpēc mēs esam tur, kur esam...

T ToIeva1 22.06.2011

Tādu kā tu ir apmēram 10 %.Lūk ko nozīmē monogāmais sekss, ja tevi būtu lietojuši daudzi, tu sen jau būtu zaudējusi visas savas labākās īpašības.

A Aldis 22.06.2011

Teikshu isi bet korekti pareizi no dzives patiesibas(sorry kriev valoda skan labak)
Ljubuju zhenshinu mozhna poimetj, vsjo tolko zavisit v tarife!!

Amerikanu psihologi veica testu un 90% sievieshu izvelas virieti materialu apstaklu del, un varat teikt Es Jau ne neesmu tada... Jaunas skaistas sievietes ir sievieshu parstaves un ludzu :)
Vinjai 19 Vinjam 50
Vinjai vajag naudu - Vinjam -sex sex sex
Visas sievietes vienadas tapat ka virieshi!
Es skatos ka Tu Ieva cila to nelaimibu visu laiku:D atshujies un paskaties spoguli-koTu redzi???tavs VIlciens Jau ir aizgajis...

I Ievai1 22.06.2011

Tomēr vajadzētu tev pamēģināt ar citu veci, jo droši vien savā dzīvē neesi sapratusi, kas ir BAUDA!Neticu arī, ka tavs vecis ir tik svēts, ka svešām petenēm griež ceļu, gan jau ir bijuši kādi saviesīgi biznesa pasākumi pirtiņās, vai arī komandējumi. Tas taču ir pilnīgi dabiski, vienīgi ja šis nav impotents, un maskāšanās nolūkos bērnus ir taisījis svētais gars-kaimiņš Vasja.

A anita 25.06.2011

Vot es tgt nezinu sūdzēt tevi tiesā par aizskaršanu vai nē???
Un varu par visiem 100% teikt, ka vainīgi ir tikai un vienīgi VĪRIEŠI...jo nejau mūs vaig apmierināt katras 5min un ja nedod, tad tevi izmetīs no mājas vai izvaros un tas ir labākais gadījums vēl, tā ka nevaig te vainot sievietes...un piedod, atvaino, tu ko vislaik vazājies pa bordeļiem, ka normālu sievieti neesi redzējis, izvelies no savas bedres un aizej kkur pa dienu, nevis naktī uz čakeni brauc, vai arī tu savādāk nevari sievieti dabūt?

T ToAnita 25.06.2011

Visas normālās ir aizbraukušas uz ārzemēm, Latvijā palikušas tikai tādas, kuras nekam neder, tu arī tanī skaitā.

D Džozis 25.06.2011

Te laikam ir īsti sieviešu nīdēji! Vienas nelaimes čupiņas. Gaužas te kā īstas bābas. Čīkst te par savu nelaimīgo dzīvi! No normāliem večiem neskrien. Paši vien vainīgi! Aldi, ka tik Tu neesi atstāts ar garu degunu. M... vien tiek, jo normālās uz ļurbām neskatās. Biksēs droši vien mīkstais...Bordeļos gūtās sekas jūtamas, vai ne?!

Labs, Džozi :D

T ToAnita 25.06.2011

Re kā palaistuves aktivizējās, laikam nolietojums traucē prāsīt lielāku samaksu par alus pudeli!

D Džozis 25.06.2011

:) Anita, vai negribi paņemt aiz vaidziņa?

A anita 25.06.2011

ai, ai, ai bērnudārzs...pieaudziet un beidziet vazāties pa saviem bordeļiem...vēl viens apvainojums un kāds te stāsies tiesas priekšā, esmu juriste starp citu ;)

G Galiigsstulbums 25.06.2011

nu es takš saku, ka pie visa vainīgs mazs "kompleksiņš" tādus nevaig galvā vnk ņemt :D
nenostrādāja kad vajadzēja, galīgi pievīla? vērsies pie ārstiem :D

S Stulbumsgalīgs 25.06.2011

Lētāk iznāk aizceļot līdz bordelim, nekā turēt savā mājā bābieti.

A Aldis 27.06.2011

Dzozi Tu pidars vai sieviete?
Laikam raksta butibu neesi sapratis(usi)
Ar Garu degunu parasti Paliek sievietes kad tiek izmestas no majam!!!
A te iet runa par vecumu, laikam Tev nepatik dzirdet patiesibu, pieradusi pa sapnjiem dzivoties!un pa bordeliem nav jadzivojas aizeju uz klubu 50 ls +taxis un rulleju studenti uz nebedu 3 dienas:))ha nu Kaa ??a veca miesa vari varities sava sula un nenem neviens Tevi-a Tu sapno un gaidi princi Balta zirga, un turpini gaidit:))
Tikmer Es rulleju studentes:))
Ko Tur Juriste pukst -Aldis Lapins, ieput man un iesudzi mani ar Manu ip adresi, ja esi skaista un slaida varam sarunat;)

T ToAldis 27.06.2011

Vot to es saprotu! Malacis, parādi šīm iedomīgajām cacām īsto vietu!

D Džozis 29.06.2011

Kas piesavinājās manu niku? Ko pa tukšo kulstat mēles? Atraduši par ko te cepties! Lej te viens otru ar samazgām. Šaurās divpirkstu pierītes.

inessa1070 05.05.2012

Te laikam pediņi izsaka savu nicinājumu pret sievietēm. Vai vēl ļaunāk, pedofīli.