www.sudzibas.lv Sievas Kāpēc viņas tā dara?

Sievas - Kāpēc viņas tā dara?

Ir sestdienas pēcpusdiena. Esam ieradušies uz izklaides pasākumu. Mašīnas tūkstošiem. Lēnā gaitā jau labu laiku braucam pa šauro ceļu, cerot atrast kādu brīvu vietu, kur apstāties. Tāpat mēs ceram, ka varbūt kāds pēkšņi izbrauks un mums pašā deguna priekšā būs brīva vieta savai mašīnai. Es sēžu pie stūres, mana sieviņa blakus. Esmu tiktāl sasprindzis uz brīvas vietas ieraudzīšanu, ka jau sviedri sāk līt no sasprindzinājuma. Mana sieviņa varētu blakus tai brīdī kaut vai ar atsegtām krūtīm murrāt, mani tas ne pa kapeiku neuzrunātu, jo man tajā brīdī nevajag viņu, man vajag brīvu vietu autiņam. Un es zinu, ja tāda būs, tad es būšu gatavs un nenogulēšu.
Te pēkšni parādās brīvs caurums un es jau paspēju nodomāt, cik dzīve ir skaista un vakars arī rādās būs labs un ja sāku gatavoties auto iestūrēšanas manevram, kad arī mana sieviņa ir pamanījusi tukšo viestu starp mašīnām. Tālāk viss norisinās kā šausmu filmā. Viņa pagriežās pret mani un nelabā balsī sāk aurot, sakot, lai es griežu taču to mašīnu šeit iekšā. Un tā ir sievētēm raksturīga reakcija, jo viņas domā, ka mēs jau nu to vietu, kur autiņu nomest paši nesaredzēsim.

V

V Vilnis 12.08.2009

Pufa, nu ko cepies, tev laikam nav miera, līdz kādam neesi ieknābusi. Es ja kas rakstīju, ka citi ņem pasakas, nevis pats tās lasu. Kāpēc tu tik nikna un neiecietīga. Paskaties uz Šeherazadu labāk. Viņa sākumā trakoja, gluži kā tu, tad vēlāk nomierinājās. Tagad mēs esam jau sadziedājušies, viņa drīz no Otaņķiem močīs pie manis uz Olaini. Tur mēs vīsim ligzdiņu, taisīsim bērniņus. Vai tu negribētu arī šādā pasakā nokļūt? Tev ir visas iespējas, tikai kļūsti mīļāka. Tad mēs varētu arī ar tevi, pēc tam kad Šeherezadai atvaļinājums beigsies pa kluso savīt ligzdiņu un kādu bērneli sameistarot. 'Tikai Šeherezadai nesaki, citādi viņa man acis izskrāpēs. Un tev arī.
Tad mēs ar tevi atkal nejauši satiktos Juglā pie neredzīgo pansionāta.

Mamma 12.08.2009

Nu baigie! Vilnis ir traks uz ligzdu taisisanu, esiet meitenes uzmanigas ka nav kads maniaks.

V Vilnis 13.08.2009

Nu nav, nav maniaks. Tika ar maigumu un neko pret pašas gribu.

P pufa 13.08.2009

vai, vai, vai... kā man skauž, ka esat ar Šeherezadu sadziedājušies. Tikai nez ko šehe pati par to saka. liec aiz auss- mēs ar šehi esam agrāk jau pazīstamas kā tu ar viņu. mums savā strapā nav nekas dalāms- viņa atbalsta manu un Uģa savienību un dzīvo tam līdzi, es - viņas. būtu tu pāris mēnešu agrāk ieskatījies, kas te notiek un ir bijis, pirms s.lv aizklapēja tās "bodes" ciet, kurās aizsākās mūsu vēsture... cik daudz tu esi zaudējis. :( mani pie sevis negaidi- tu manas bailes no tevis neesi kliedējis. ;)

U Uģis riktigais 13.08.2009

Paga, kurš...?Vilnis ir biblotekārs, kam tā sieva, par ko sūdzība? Es domāju, ka pieliekam punktu šai tēmai.Kurš ir "par", tas paceļ vismaz vienu roku!Tā...vairākums...
Nu tad beigta balle!

š šeherezade 13.08.2009

Tā, tā, atliek tik man mazliet atiet malā un lielais bazars jau sācies!!!Saliksim uzreiz visu pa plauktiņiem, lai kāds te nelolo veltas cerības un necer uz ligzdas pīšanu vai vīšanu...Man ar Otaņķiem nav nekāda sakara, kaut zinu, ka tie Liepājas raj.meklējami un arī manam vīra kungam šitas bazars varētu nepatikt, ja viņa redzeslokā nāktu šitie mūsu sacerējumi...:)))))Tā vien skatos, Vilnēn, ka Tev uz poligāmiju tā vien velk---mani Tu aicini vit ligzdiņu un domāt par bērneļiem, Pufiņai ari to pašu piedāvā, bet pašam takš sieviņa mājās, ar kuru kopā uz izklaides pasākumu braucat...Tad nu esi kā vīrs un atzīsties--kas tur īsti ar Tevīm?Un kas Tev īsti aiz ādas?:)))

Mamma 13.08.2009

Maniaks- virtualais pavedinatajs.

V Vilnis 17.08.2009

Kādreiz saulanajā bērnībā gāzētā ūdens automāti vasaras sezonā bija uz katra stūra. Bet tagad to vairs nav.
Iedomājies, tu staigā ar jaunkundzi pa parku. Parks beidzās, toties sākās veikals un avīžu kiosks. Naudas nekam citam tev nav, bet ir viena trīskapeika. Jūs piesoļojiet pie automāta, tu nomazgā glāzi, iemet trīskapeiku caurumā, tad aparāts sāk izdot skaņas, kas līdzinās deguna šņaukšanai uz sauso(Tas ir tā, kad aizspiež vienu nāsi un visu, kas sakrājies izšņauc turpat uz asfalta tramvaja pieturā, neizmantojot kabatas lakatiņu. Šad un tad cittautieši pie manas tramvaja pieturas tā mēdz darīt), tad piepilda glāzi ar atpirdzinošu gāzētu dzērienu un dod meitenei, la veldzējās. Tad pats, pa to laiku žigli sameklē zem aparāta nokritušu vienkapeiku un dāvā sev dzērienu bez sīrupa. Noliekot atpakaļ glāzi, jūs norunājat rīt atkal satikties pie ūdens aparāta un izklīstiet, kā kuģi jūrā.
Tā bija romantika, kas nu mums ir liegta un visi aparāti aizvākti. Pilsētas tēvi, Nil, Ainār, atdodiet ūdens automātus pilsētai atpakaļ! Vienkārši tagad, lai padzertos jāsagrabina vismaz 25 santīmi un jāiet uz Narvesenu pēc 0, 5 pudeles.

P pufa 17.08.2009

Ha! Olainē tramvajs ir?!

P pufa 06.05.2010

cik toreiz bija icanti...

Mamma 06.05.2010

Olainē tramvajs ir- sapņu tramvajs.