www.sudzibas.lv Sidonas Slikta apkalpošana

Sidonas Rēzeknē - Slikta apkalpošana

Vēlētos mazliet pastāstīt par veikalu SIDONAS, kurš atrodas Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā.
Pārdevējas.. vienkārši ārprāts. Uz mazo veikala kvadratūru ir 3 pārdevējas, nu labi, tas vēl tā, vismaz ir nodrošināts darbs. Bet tā attieksme. Viņas pilnīgi ignorē pircējus, savā starpā sarunājas par saviem intīmās dzīves smalkumiem, par to kā iepriekšējā vakarā svinēts, par to kādi vīrieši ir mērgļi. Pusdienas ietur tur pat pie kases- viss veikals smaržo pēc kotletēm. Iekož kotletē, noliek šķīvi blakus un saskaita summu :) Apmēram tā. Tad vēl tā trakā zviegšana kā ķēves goda vārds..
Nu nepatīkami man tur atrasties, zinot kāds ir bezdarga līmenis Rēzeknē, vai tiešām nevar atrast normālas pārdevējas, kuras drusku pietur muti. Mani goda vārds neinteresē viņu dzīves "virtuve" un neklausīties jau arī nevar, jo stāsta tā no sirds un tā, lai visi dzird.

E

Normāli cilvēki, veikalos, kuros tiem nepatīk iet vienkārši neiet, taču tas attiecas uz normāliem cilvēkiem. Izskatās, ka enija16 vairāk satraucas par bezdarbu Rēzeknē, nevis par pašu iepirkšanos veikalā.

A Aleksandra Abramenkova 12.05.2016

Ieteiktu velreiz parlasit tekstu!

M meloni 20.09.2016

pilnigi piekritu autorei