Sibilla Dukāte - Krāpniece.

S.Dukāte ir liela krāpniece, izkrāpusi Kristīnei Ozolai, 2 zirgus, par lielu naudas summu, neko nemaksājot, izliekas, ka vairs neeksistē, nevar sazvanīti, zirgi ir tālāk pārdoti, iemainīti, vispār neuzskatu, ka šim cilvēkam viss ir kārtība ar galvu, gribēju visus visus, kas ir saistīti ar zirgiem, lūdzu, palīdzēsim sev un apkārtējiem ziņojot par krāpnieci.

+ vēl mācās par vetarstu un 12 km2 turēja dobermani, iepriekšejai saimniecei sakot, ka viss ir kārtībā, suns dzīvojot 3 istabu dzīvoklī. Suni sita, pazemoja, izturējās nekompetenti.
Neuzskatu, ka šis cilvēks ir pelnījis jebkādu dzīvnieku uzturēt.

E Edgars Šestakovskis 04.02.2014

Gundega, tu nu gan dod :D

K klaudijabriede 04.02.2014

Jā, runājot par Gundegu, zinu, ka viņa ari ir iesaistīta visā šajā lietā, sākot ar Pradu, beidzot ar K.Ozolas minēto Tumsu un Tulamori.
Visi zirdzinieki, esat brīdināti par cilvēku, liekam blogos, zirgam.lv, elittesport.lv ljf.lv kā arī draugos zirgi.lv.
Sazinājos arī ar pašu Rundālē dzīvojošo, Māru, Šk, ja nemaldos, pie viņas šobrīd ir šis Tulamoris.

E Edgars Šestakovskis 04.02.2014

Danij, tu?

K klaudijabriede 05.02.2014

Kāda starpība vai Danija vai Gundega, viss ko es personīgi dzirdēju no iepriekšējiem saimniekiem, ka Gundega bija vedusi Sibillu pie Kristīnes, kā arī Līgas pakaļ Pradai.
Šeit iet runa par ciilvēkiem, kuri ir saistīti ar zirgiem un cilvēkiem, kuri itkā mācās Veternārmedicīnu.. Vai šādi jaunie vetārsti ir spējīgi būt objektīvi pret saviem pacientiem un vai gadījumā tajā fakultātē nenotiek nelegālas lietas, jo vestulē Līgai, Sibilla rakstīja, ka "studentu potes atvedīs Janvarī" vai studentiem ir pieeja potēm, ? vakcīnām?
Vai tas ir normāli uz uzticības pamata izkrāpt 900ls vērtu zirgu un izlikties, ka neeksistē šeit?
Vai veternārmedicīnā nemāca tādu priekšmetu kā ētika?
Un vai jūs vēlaties savu dzīvnieku vest pie šāda veida cilvēka un uzticēt viņam savu dzīvību?

K klaudijabriede 05.02.2014

K.ozola paskaidroja, ka vienīgā Gundegas saistība bija aizvešana, jo S.Dukātei neesot bijusi mašīna un Līga-Rave paskaidroja, ka Gundega suni atdeva atpakaļ, tātad no tā varam secināt, ka Gundegai šī suņa liktenis ir bijis svarīgs.
Es personīgi nepazīstu ne Gundegu ne Daniju ne arī Sibillu, personīgi pazīstu Ozolu un Līgu, tapēc arī gribēju brīdināt cilvēkus, kuri ir saistīti ar zirgiem to tirgošanu, kā arī suņiem.

E Edgars Šestakovskis 05.02.2014

Varu pateikt tikai to, ka meitenes mācās tikai pirmajos kursos tā ka pieejas viņām nekam nav. Un, cik dzirdēts, ar tādu attieksmi pret mācībām nekur īpaši tālāk arī netiks. Bet ja ir šāda problēma, tad jādodas uz policiju un viss.

K klaudijabriede 08.02.2014

Jums gadienā, nav novecojusi informācija?

K klaudijabriede 08.02.2014

Pati runāju ar Gundegu un viņa jau sen kā nemācās Veternārmediciīnu, sazvanot, Dūrīti, uzzināju, ka meitene dokumentus jau sen ir izņēmusi.

K KaķeneI 01.03.2014

No taadas cuukas kaa vinja ne to vien var sagaidit. Nav jau pirmais gadijums ka vinjai sanaak kautko izkraapt. Labi vien ir ka vina ir izlidojusi no vetiem. Kauns par tadam vetarstem butu!

G Gundega20 04.03.2014

Hmmm... jauka sudzība, ko vēl varētu pateikt, laikam, to, ka tie nav mani zirgi un mans parāds K.Ozolai. :)
So, ja es būtu zinājusi, ka Sibīt, Tu, esi tik sasodīti pretīgs cilvēks, nekad nebūtu Tevi iepazīstinājusi ar Ozolu un arī nekad nebūtu izpalīdzējusi aizbraukt pakaļ Pradai.
Un, jā, gaidu naudu par kaķēnu! :) Vēl joprojām...