LV RU
www.sudzibas.lv SIA''Vārtu dizains'' Maksātnespējas krāpnieku uzņēmums

SIA''Vārtu dizains'' - Maksātnespējas krāpnieku uzņēmums

Neizmantojiet sia'' vartu dizains'' pakalpojumus jo šī kompānija paņem avansā naudu no saviem klientiem un savu darbu nepilda, neatbild uz zvaniem arī saviem strādniekiem šis uzņēmums nemaksā algas un uzmet.
Meklējot jaunus upurus pieņem darbā citus, esiet pesardzīgi no šīs kompānijas, www.ss.lv ir pilns ar šīs kompānijas sludinājumiem. Galvenais uzmetējs ir Kaspars Lietiņš

A

Komentāri (20)

I Indra 28.09.2009

Žēl, ka neizlasīju ātrāk šo sūdzību par SIA "Vārtu dizains" ... Viņi tiešām paņem avansu un pazūd... Attieksme pret klientu ir nevērīga un aizvainojoša. Pēc trīs nedēļu termiņa kavējuma man tomēr izdevās izspiest pasūtītos garāžas vārtus, bet darbs bija sasteigts un nekvalitatīvs- brāķis slēdzenē... Arī apsolīto atlaidi par tādu cūkošanos beigās nācās "izplēst gandrīz ar varu"...
Noteikti meklējiet citas iespējas saviem pasūtījumiem!

T Teika 20.10.2009

Oppā, šitie vēl dveš? Jā, Vārtu Dizains SIA, tas ir letiņu biznesa vadīšanas paraugstunda!:|
Mana pieredze no 2008-2009.gadam ar žogu un vārtiem:
1.termiņš nokavēts par 2 nedēļām, viss tika izpildīts pēdējās dienās, kad man pacietība bija galā. Līdz tam vienkārši netika celti telefoni (gan Kaspars Lietiņš, gan Mārtiņš), solītie strādnieki nerādījās nedēļām, bet regulāri tika melots, ka "strādnieki būs pēc stundas", -parādījās pēc mēneša un atkal pazuda!
2.un tad sākās: garantijas remonts (vārtu automātika nevērās)- par maksu! Nospļāvos un piekritu, jo dzīvot ar vārtiem vaļā negribējās, savukārt, čakarēties ar VID un PTAC bija slinkums. Rezultātā pēc mēneša (!) es atguvu savu vārtu darbotiesspēju.
3.vēl pēc pāris mēnešiem tie atkal nosprāga. Tā kā Kaspars atkal uz telefona zvaniem atbildēja neregulāri un darbiniekus kārtējo reizi solīja kautkad, izjaucu mehānismu pats un ieraudzīgu šausmu lietas - tur ir tāds plastmasas puļķis, kas slīdz pa vītni - tas izrādās pirmajā reizē bija pārlūzis, bet labojot saskrūvēts ar 2 koka skrūvēm (=Ls 50!), kas, protams, bija pārlūzušas un rezultātā plastmasas puļķim arī aprauta vītne. Kaspars, protams, šo puļķi solīja atgādāt, 1x nedēļā to arī atgādināju, līdz man pēc 2 mēnešiem apnika!!! Pasūtīju pie virpotāja no metāla (=Ls 10), saliku, pagaidām strādā, Kaspars, protams, joprojām solīto nav izpildījis. Tātad 16 mēnešu laikā mani vārti nav darbojušies apmēram 3 mēnešus, lielisks serviss!
4.no citiem defektiem, kas parādījās apmēram pēc gada lietošanas - koka žogam lec nost dēlīši, vietām sāk lupt nost krāsa, metāla daļas (krāsotas) sāk rūsēt.
5.pie reizes jāteic, ka neiesaku nevienam konkrēto vārtu automātiku, pamanīju, ka to izplata daudzi: Calypso 500 V2 itāļu Elettronica ražojums - izjaucot mehānismu ir skaidrs, ka tie plastmasas puļķi vārtu "rokas" iekšpusē ar 2 vītnēm nekad nespēs turēt slodzi katru dienu griežoties pa atvēršanas vītni un salūzīs!

J Jānis 06.11.2009

Pilnīgi piekrītu visam iepriekš minētajam. Varētu gari un plaši stāstīt, bet vienā vārdā tas bija (vēl ir) murgs. Visā celtniecības procesā vienīgie, kas taisīja tādus sūdus un TĀDA attieksme. Bet nu laikam maksātnespēja un jauns vārds pie vecā nosaukuma. Turpinam uzmanīties no šiem !!!

P Pēteris 06.11.2009

Esiet gatavi uz totālu murgu, ja sadarbosieties ar šo kompāniju!
Tas nekas ka zvaniju tiem letiņu puišiem biežāk kā mīļotajai, bet solījumi, kuri nekad nepiepildījas ir besīgi!
Bet ja esiet ar mieru uz lielāko savas dzīves nenoteiktību, tad varu rekomendēt, jo ar galarezultātu esmu apmierināts tikai tāpēc, ka tas viss beidzās), un pilnīgi droši zinu, ka nekādas darīšanas ar šiem cilvekiem savā dzīvē negribētu pieredzēt, pat arī, ja tas attiecas uz garantijas remontu, kurš esot 2 gadi (pat zirgam kāsmejas)...

G Gints 18.12.2009

Pats strādāju pie tiem āžiem!konkretas algas nekad nebīja labakā gadijuma piekdienas vakarā noliktavā solito 100Ls mētējās 20.!pirmdīenas iedeva 5 lai var atvilkties pa nedēļu līdz darbam!Daži kolēģi no čangalienes nebīja nedēļu ēduši, ārprāts!
Aut
omātikas citur zagām, pēctam krāsojām un tirgojām kā jaunas un ar garantīju, kuras nekad nebīja!
Aceros kad abi prikšnieķeļi sēdēja aiz aizslēgtām durvīm, baidījās no klienta, ka tas neatsit galvu, mīzēji!
J vajag vārtus žogus, automātikas un pārādās šie numuri 26568333, tur var but kaspariņš 29333140, tas martiņš tūte Ja gribat kāds viņiem atsit galvas viņi mitinās kautkur pērnavas 68 aiz benzintanka virši labajā pusē.Ofis ieejot teritōrīja pari laukumam būs koka durvis pa metāla trepem augsā 2 stāva!

ē Ēriks 16.01.2010

Kur tagad vinus atrast, jo Pērnavas ielā viņu nav.Gaidu durvis jau tris mēnešus .

K kristine 22.01.2010

Es tapat jau 3 mēnešus gaidu durvis, un klausos solijumus, katru reizi, kad viniem pazvanu... bet nu vairs pat neceļ klausuli..
Varbūt ir iespējams visiem kopa kaut kur griezties un sūdzēties par šiem krapniekiem..
Ja varat, rakstat uz [slēpt]@inbox.lv

I Ierindnieks 22.01.2010

Gintin, Tu nu mazak butu runajis, jo stradnieks tu esi vnk arpus jebkuras kritikas. Dzerajs ar likam rokam. Ta ka stradaju ar tevi kopa gadu varu drosi apgalvot, ka neviens tev neko zagt nelika, ja pats pec savas iniciativas megjinaji darit ko tamlidzigu, lai apkraptu klientus, tad ta ir tava problema vecit. Nesaku ka viss tika darits terminos, bet vienmer tika objekts nodots, un ja kads nav apmierinats, tad nevajag objektu pienemt lidz nav atrisinatas visas nesaskanas!!!

P.s.
Blaut jau visi mak...

K komentētājs 04.02.2010

Vārtu pasūtītāji, Jums ar šo firmu vēl ilgi būs problēmu, iesaku griestie tiesā. Šīs personas kas parstāv firmu ''vartu dizaina grupa'', ( starp citu mainīts nosaukums firmai), Kaspars Lietiņš, Mārtiņš Tūte ir melīgākie radījumi uz pasaules vēl tur strādā tāds Kaspars Vaģelis (matainais) pilnīgs analfabēts, vēl ir cita iespēja aizbrakt un sadauzīt galvas viņiem jo savādāk šie mīzēji nesaprot. Pērnavas 86 viņi vairs neatrodas iŗē telpas kautkur citur laikam par daudz parādā palikuši. tākā apdomājiet savu rīcību pirms ielaižaties ar šo firmu.

I Inga 09.03.2010

Tiem kas nezina šīs jaukās firmas adresi, varu pastāstīt, viņi atrodās Šmerļa 3, Rīgas kinostudijas teritorijā, sudraba krāsas angārs. Firmas nosaukums atkal ir nomainīts...

K KoKoKo 09.09.2010

Gaidu vārtus jau kādu mēnesi. Vislaik atliek, stāsta visādus brīnumus kāpēc nevar atbraukt.
Attieksme pret klientiem zem katras kritikas, neceļ, neatzvana, neiformē. Tagad nezinu ko darīt. Rakstīt ieniegumu vai meklēt citus čaļus.

K KoKoKo 09.09.2010

Tagad tie kropļi ir kā SIA "Level", šmerļa 3, Rīgas Kinostudijas teritorijā.

K klients 30.09.2010

Kaspars Lietiņš, Mārtiņš Tūte ir melīgākie radījumi uz pasaules vēl tur strādā tāds Kaspars Vaģelis (matainais) pilnīgs analfabēts...
------------------------------------------------------------------------------
Zelta vaardi

Z zhogs 02.05.2012

Hmm, interesanti vai Mārtiņš Tūte, kas tagad strādā:
SIA MARE Baltija
Reģ. Nr. 40103297642
Katlakalna iela 13, Rīga
mob. 22308200, T: +371 20041389, +371 [slēpt]@marebaltija.lv
www.marebaltija.lv,

joprojām turpina tādā pašā garā, kā agrākajā firmelē Vārtu Dizains, vai ir kardināli labojies? Biznesa sfēra gan tā pati! Nebūtu slikti, ja kāds padalītos ar pieredzi!

Z zhogs 02.05.2012

Oppā, nebija tālu jāmeklē, atbilde ir tepat, šai portālā - viņi abi (vai visi 3 vai tur vēl kāds 4.ais vēl nācis klāt) nav mainījušies!: http://www.sudzibas.lv/?search=MARE+Baltija&x=0&y=0

A Android 19.05.2012

Jā Mārtiņš Tūte tagad strādā SIA MARE Baltija un turpina strādāt tādā pat garā. Serviss vienkārši šausmīgs, diemžēl nebiju pirms pasūtīt iegājis sudzibas.lv, citādi nekādā gadījumā nepasūtītu vārtus šajā uzņēmumā.

A Artūrs8 19.12.2012

NEKAD NEPASŪTIET VĀRTUS UN ZOGUS NO!!!
!!!:

SIA “MARE BALTIJA”
Reģ. Nr. 40103297642

Katlakalna iela 13, korpuss 17, Rīga

E-mail: [slēpt]@marebaltija.lv [slēpt]@marebaltija.lv

Fax: +371 66065293

Ofiss: +371 20191112
Menedžeri: +371 20041389 RENARS APSĪTIS, +371 22308200

R Robby Hilson 16.08.2016

Nav kredīta pārbaude, Fast apstiprināšana

Finanses apstiprināts un Transferrred IN 2-5 dienām

Vai jums ir nepieciešams finanšu palīdzība? Zemu procentu likmi 3%? ja jā, saņemt atpakaļ, aizpildot kredīta pieteikuma veidlapu:

Ja Jums ir interese, Atbildēt šodien lai saņemtu sīkāku informāciju.

Pretendents Personal Details.

Pilnais vārds:
Dzimums:
Ģimenes stāvoklis:
Adrese:
ZIP / Pilsēta:
Valsts:
Dzimšanas datums :
E-pasts:
Nepieciešamā summa:
Aizdevuma ilgums:
Alga / gada ienākumi:
Nodarbošanās:
Aizdevuma mērķis:
Tālrunis:
Fakss:

Mr Robby Hilson / MD /

Kontakti e-pasts: [slēpt]@gmail.com

-------------------------------------------------- --------------
Moto: Finanšu stabilitāte ir mūsu bažas pasaulei.

A Anonīms12345 13.08.2019

Nevienam neiesaku šo firmu tagat tai nosaukums sia vārtu veikals, termiņus kavē atieksme pret stradniekiem kā pret mēsliem, vel jau projām pats galvenais ir Kaspars Lietiņš, stradniekus nodzenaa, jastradā virstundas par kurām nekas netiek maksāts,algas izmaksaa pa daļām, viss ir neoficiāli, darbiniekus paņem uz to brīdi kad ir daudz objektu kad viss lielais apjoms ir izdarīts, tad meklē iemeslus par ko atlaist un to izdara nebridinot. Šo firmu tiešām nevienam neiesaku, tāda impērija...

A Anonīms12345 13.08.2019

Sia vartu veikals, darbi visu ko izspilda notiek nekvalatīvi, vārtu pultis tiek uzsutītas pa lēto no aliekspress un klientiem tos pardod par lielāku naudu, tapat ir arii ar automatiku viss ir letākais, darbiniekiem instrumentus neperk, pašiem viss jāķīmiķo, ja kko nopērk tad looti reti un ito pašu lētāko, katrā ziņā darbus izspildit nevar kvalitativi bez instrumentiem, vienvard sakot tās ir mokas tur strādāt un tevi nenovertē, tapat arī ja sūdi kkādi tad K.Lietiņš izvairās no klientiem, pirms uzsāc tur darbu labi apdomā, jo palasot par citiem gadiem nekas nav mainījies viņs turpina tādā pašā garā, bet šoreiz no vadības ir palicis tikai vins

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes