Sia"Vaarpas" desa - spalvas

Shodien nopirku maajas desu ko razho Sia"Vaarpas' un griezhot shkjeeliitees atklaajaas vesela vistu spalva un mazs gabalinjsh no spalvas. Vai tas normaaali ka cuukgaljas desaa ir vistu spalvas?

P

Ausainītis 25.03.2012

Mana kaimiņa Rīgas radi arī vairs neēd mājas vistu olas, jo ieraudzīja, ka tās knābā suņa kakas!

M mja 25.03.2012

toties Ausainitis ed suna kakas!!!
kads vinam esot iestastijis, ka tas domashanai palidzot. ka redzam, nepalidz :(((

Ausainītis 25.03.2012

Kad strādāju sabiedriskajā ēdināšanā priekš tādiem izredzētajiem mja speciāli samalu gaļu ar visiem augoņiem un strutām, jo nevar taču mantu laist postā!Dom`ju, ka tagad tu leišu Maximās pērc ne tikai strutainu malto gaļu, bet pat sprāgoņu, jo leiši ar Latviju noslēguši līgumus un savāc kritušos lopus, kuru gaļu samaltā veidā tirgo Maximās. Tā ka labu apetīti Mja!PILSĒTNIEKIEM MISTKASTNIEKU LIKTENIS!

Ausainītis 25.03.2012

Mja, ja tev laukos dzīvo radi, arī pats esi tās suņa kakas ēdis katru reizi atbraucot ciemos. Droši vien arī līdzi iedotais ciemakukulis garšoja labi, jo arī ir audzēts uz govju un cūku kakām, nemaz nerunājot par kartupeļiem!

M mja 25.03.2012

Ausainit, nu beidz tas suna kakas est! tapat tev pratins tutuuu..
vai ari beidz dzert un padzer B vitaminu. ka neka labak par sunja kakam un iedarbigak ar ;)

Ausainītis 25.03.2012

Līdz šim nav gadījies piedzīvot, ka sūds mācītu dirsēju!Mazgadīgais kverpli, tu man neesi tiesīgs pat ūdeni pienest, kur nu vēl ko aizrādīt!

M mja 26.03.2012

beidz, Ausainit, tas kakas est. tev vinas jau pa visiem galiem ara lien. plus nepamatota agresija. vai tiesam neesi alkans nelaimigais? :D

Ausainītis 26.03.2012

Nelaimīgais dzīvnieciņ, man tiešām tevis žēl, jo tu tāpāt ka tavi komentāri, smirdi pēc atejas!

;) sausmas...

Ausainītis 26.03.2012

Nebaidies, tas nekas, ja šis mja ož pēc mēsliem un piedevām vēl rej, toties viņš nekož!

Paldies nomierinaji...

Ausainītis 26.03.2012

Ņem par labu, bet turies no ši smirdoņas pa gabalu!

rusalka 26.03.2012

kapec Tu ta izturies pret vinju?? ;)

Ausainītis 26.03.2012

Tāpēc ka viņš smird jau pa gabalu!

Neitral 26.03.2012

pirmkart ta nav cuukgalas desa, bet piedevu desa-tesmenji, zarnas, smadzenes, astes, utt...otkart-ko Tev deva raxtot so sudzibu???????

M mja 26.03.2012

Ausainit, aizej atkal iedzer kko labak un neaizmirsti uzkost, tu jau zini ko :DDD

Lopiņ, beidz smirdēt!

Lopi, suna kakas, smirdona. Plasha gan tava pasaule, Ausainit.. :D

Ausainītis 26.03.2012

Bet tā taču ir tava pasaule. Nabaga dzīvnieciņš, vairs pat sajēgas nav, ko pats samurgojis!Labāk sēdi kaut kur ielīdis atejā, nesmirdini citiem gaisu.

Neitral 27.03.2012

;) jus nevarat padalit kakas? ko Jus grauzaties?