SIA''svevada''

Ja u etoj firme zakazala dveri.dveri izgotovleni ne kachestvenno,ja ne znaju kak oni ix tam delajut,no ja ne dovolna ix rabotaj.krivie,kosie dveri,nachalstvo voobhse ne ponjatnoe.priexali ko mne v kostjume ot SIAŖigassiltums' strannie ceni...v nachale(v gazete)140ls,a zakonchilos 180ls.koroche firma ga......no!!!!

V Viktorija 27.09.2009

Nu nezinu gan, es piemēram ilgi meklēju firmu, kas varētu izgatavot īstas dzelz durvis, jo pārsvarā visi piedava plānās ķīņiešu skardenes. Divi no manam paziņam bij uzstadījuši durvis firmā SIA "Svevada", ko arī ieteica man. Esmu ļoti apmierināta ar kvalitati, ka arī pirms pasūtīšanas skaidri izstastīja kas un ka un nebija nakadu parsteigumu.

K kristaps 04.11.2009

visu laiku sadarbojamies ar šo firmu SIA"Svevada"uzstādītas jau ir daudz, dažādas metāla durvis pa visu latviju.Līdz šim nekādas problēmas nav bijušas, domāju kad arī nebūs.

A Aigars 18.11.2009

Paši sev attaisnojumus rakstat!!! '' Kas gan sunim asti cels ja ne pats''!

J Jevgenija 22.01.2010

Postavila sebe dveri ot "Svevada" pol goda nazad.. Ochenj dovoljna. Ochenj horoshaja devushkla konsuljtant u nih, vse gramotno rasskazala i objasnila.. Master tozhe ochenj ponravilja, horoshij professional.. Ja bi skazala chto ih dveri okazalisj samoj kachetvennoj chastju remonta kotorij ja delala :)

A Arigato78 11.01.2013

Naskoljko mne izvestno samie kachestvennie dveri u Saku Metals, ISG, Hormann i Baulain. Ostaljnie ekonomjat na materjalah, osobenno na kachestvennoj furniture-Vezde kitaiskie analogi.

L Ljaguwonok 07.11.2017

Pasūtījām durvis. Iespaids nav labākais. Krāsa smird otru dienu, laikam aizmirsa izžāvēt, dzīvoklī nevar atrasties. Pirmo reizi ar kaut ko tādu saskaros.

Pirms mums bija 2 durvis durvis, tā arī gribējām atstāt, bet,kad atbrauca pārstāvis mērīt tās durvis, teica, ka tā nesanāks- vienu nomainīt. Kad jau meistaris veica demontāžu jautāja, kāpēc nolēmām demontēt arī otras durvis, taču varējām vienu nomainīt, bet otru otstāt. Bijām šokā.
Durvis arī neiskatās pārāk labi- plēve slikti pielīmēta, vietām nav pielīmēta.

S Svetami 07.12.2017

Обратитесь к представителям, пусть устранят все дефекты, которыми вы недовольны или перезакажите в другом месте. Клиент всегда прав! Не надо оставлять, если Вам эта дверь не нравится. Очень Вас понимаю! У меня тоже характер поганый. Всё время всем недовольна.

B Burundukovič 07.02.2018

Заказал металлическую дверь с ночной задвижкой. Задвижка показалась странная. Зашел на сайт производителя, оказалось эта задвижка только для деревянных дверей.