www.sudzibas.lv SIA"Lauri motors" Volkswagen dīleris Daugavpilī

SIA"Lauri motors" - Volkswagen dīleris Daugavpilī

Ja ir iespēja tad neizmantojiet šī tā saucamā dīleru centra pakalpojumus. Man pirmais gadījums bija ar auto apdrošināšanas remontu. Bija uzsists sāns autiņam aizdzinu it kā salaboja bet tajā pašā laikā remonta laikā izdedzināja sēdeklim robu. Tākā bija pārvalks uzreiz nepamanīju, pēc tam jau vairs nekā. Nu tas vēl būtu tā .Pēc šī paša remonta pagāja nepilns gads un autiņam sāka lobīties krāsa nost no remonta vietas. Aizbraucu ar autiņu labi paņēma remontēt vēreiz. Nu it kā sataisīja, bet šoreiz pārlakojsa pāri uzrakstiem kas bija uzlīmēti uz sāna. nu labi domāju vaidzēs ņemt uzrakstus nost braukšu lai darbojas. Nebija ilgi jāgaida(nepilns gads vēl) krāsa atkal sāka lobīties nost un šoreiz serviss pateica lai braucu pats un cīnos ar servisu. Labi aizbruacu uz 1 servisu tur džeki saka nē viņi tādu sūdu netaisot lai braucu prom(šis izskatījās pieklājīgs serviss). Sazvanīju dīleri šie saka, ka kļūdījušies lai braucu uz citu citā pilsētas pusē un tas bija šoks kādā pažobelē VW Daugavpils dīleri remontē virsbūves. Iznāca kaut kāds gudrinieks palīda zam mašīnas saka ka tas dabīgi ar akmeņiem uzsists. Es saku paskaties otrā pusē kur nebija remonts. Paskatījās uzreiz saka labi dzen kad izdevīgi šurp pārtaisīsim.. nu pārtaisīja, tagad tik uzkrītoši nav bet vienalga ir sīkumi kur piesieties.

Otrs variants. 2011. gada 8 augustā pasūtīju aizdedzes atslēgu un vēl līdz šai pašai dienai neesmu saņēmis kad zvanu saka pasūtījums aizgājis .Galvenais ka naudu samaksāju. naudu paņēma bet preces nav.

Ja ir iespēja neizmantojiet šī servisa pakalpojumus

S salaboauto 02.11.2011

Izglāb auto-neremontē, kur pagadās! www.salaboauto.lv

A Alex 12.11.2011

A, ko J;us dzenat auto remontēt uz maksātnepējīgu un bankrotējošu auto servisu!?