www.sudzibas.lv sia"KRADZES" Nemaksā par precēm

sia"KRADZES" - Nemaksā par precēm

Neiesaistieties darījumos ar attēlā redzamo ULDI ŽAINI no sia"KRADZES", nu jau būs pagājuši 3.gadi, kopš šis zaglis nav norēķinājies par piegādātajām precēm!

N

P Pētersons 28.01.2011

Normund, lēnāk pār tiltu. Nefantazē! Šis cilvēks neko nav zadzis! Viņš nav norēķinājies par precēm. Zagšana ir citai personai piederošo vērtību prettiesiska piesavināšanās, bet tu viņam izrakstīji pavadzīmi un iedevi to preci.Ko tad devi? Tagad pats vainīgs. Varbūt viņam bizness negāja, varbūt vēl kas. Biznesā tā bieži gadās, ka kāds nogrimst un kādam nesamaksā. Un tur nav nekādi likuma pārkāpumi. Tu gribēji dabūt lielo rubli, bet nesanāca. Arī viņam nesanāca.

V Venta 28.01.2011

Izskatās, ka Pētersons, visticamāk, ar no tā paša koka, ja jau domu gājiens tāds līdzīgs -paņēmu, nenorēķinājos, aizmirsu. Un netaisos norēķināties. Pat pa daļām nē. Varbūt bizness negāja, varbūt vēl kas. Nekauņas.

L lasitaja 17.02.2011

Ne jau Pētersons to rakstījis. Niku jau var ielikt jebkādu.

R redlihs 25.03.2011

nu ko laj saka pa to kradzes siltumplevi bet ka vina uzvedas betona gridas kas is vinaj uzliets, bet plevej ari ir savs mizs ka katraj mantaj, kadi jusu minusi ir pa to plevi

K kaifarix 18.04.2012

Pēterson tikai nedirs! Piedalīties izstādēs Žainm nauda ir, kā nav kauna piedalīties izstādēs kur kvadrātmetrs maksā 40Ls, bet naudu pa preci nemaksāt! Vispār man jau tagad ir Po, jo parāds ir cedēts, tā ka drīzumā Žainis paliks bez apenēm!