SIA”Daugavpils zobārstniecības poliklīnika” - Nekvalitatīvs darbs

Bērnam svētdien saka sapēt zobs. Sāpes bija ļoti stipras un tā kā dežūrārsts Daugavpils zobārstniecības poliklīnikā saskaņā ar darba grafiku strādā līdz 15.00 , es ap 13.30 piezvanīju uz registratūru un izstāstīju situāciju. Man atbildēja,ka līdz 15.00 neviens ārsts nestrādā un vajag paspēt līdz 14.30". Mēs ātri braucam uz polikliniku un paspējām ap 14.25. Durvis jau bija ciet un ārsts gāja ārā. Es palūdzu apskatīt manu bērnu. Ārsts to darīt negribēja, jo viņa jau sataisījas iet uz mājām. Ar strīdiem viņa tomēr apskatīja bērnu un ielika pagaidu plombu, kuru bija jāizņem pēc nedēļas, bet tā izkrita pēc 3 st. Pirmdien atkal vajag braukt uz polikliniku, jo ārsta darbs bija izpildīts nekvalitatīvi.Kā arī rodas jautājums, priekš kam nepieciešams darba grafiks, jo vienalga neviens to neievēro.

U