www.sudzibas.lv Siadatateks.lv Krāpnieki, pavirši paveikts darbs, nekādas atbildības par paveikto

Siadatateks.lv - Krāpnieki, pavirši paveikts darbs, nekādas atbildības par paveikto

Uzņēmums nodarbojas ar mājas lapu "izstrādi" tomēr beigās iegrūž kaut kādu nepabeigtu darbu pilnu ar kļūdām, ko Sola labot garantijas laikā, tipa, 24 Mēneši. Protams, labošana nenotiek.
Pati lapa ir pilna ar dizaina un funkcionalitātes kļūdām, lapas menedžmenta sistēma ir pilnīgs bardaks.
Sveicieni Andrianam Triscukam, pārdevējs, kas šo "sūdu" prot iesmērēt. Sola, ka viss būs, kas atrunāts, bet nekā. Brīdī kad viss itkā sarunāts ar Andrianu vēlreiz jāsarunā ar Jāni Brantu, kurš arī visam piekrīt, bet jau savā izpratnē. Tas nekas, ka sarunāts bija viens, darbs tiek izpildīts pēc viņa prāta un tiek pasniegts, kā gatavs risinājums. Labojumu veikšanai nepieciešami 15-20 epasti vairāku mēnešu garumā ar pierādījumiem, ka bija runāts savādāk, protams, arī papildus maksājumi. Pati lapa strādā ar pārrāvumiem, ik pa laikam kaut kas nokaras, ko tipa salabo, bet tad jau next error utt. Viss mājas lapas šablons ir atrasts internetā un vienkārši nokopēts tik pa 5k. Lapas loģika nekāda, funkcionalitāte met kļūdas, kas liecina ka testēšana vispār nav notikusi, kā arī mājas lapas tekstu papildināšana ir super sarežģīta, nesaprotama un šad tad nokaras. Attēlu ievietošana strādā caur "dir**", ja vispār strādā. Kā arī ir ļoti nekvalitatīva.
Ja iespējams, ejat ar līkumu!
Ļoti neiesaku. Pavirši paveikts darbs. Nekādas atbildības par paveikto.
Izmesta nauda!

08.01.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

J

Komentāri (1)

J Jānis Brants 16.03.2021

Sergej, vispirms iziesim pa punktiem.
1. Jūs pirkāt stnadartizēto dizainu ar pielāgojumu. Nevienā brīdī nav solīts individuāls dizains (variet atvērt līgumu un tāmi).
2. Izstrādes laikā vairākkārt mainījāt prasības ko kā vēlaties attēlot. Līdz ar to patiesā projekta izmaksa bija stipri augstāka nekā tāme.
3. Viss, kas bija paredzēts līgumā, tika izpildīts. Papildus naudu prasām tikai par papildus lietām, kas nav iepriekš definētas.
4. Lai iegūtu sirdsmieru, variet veikt aptauju, cik izmaksā šādas sarežģītības eveikals pie citiem izstrādātājiem.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes