s.i.a.CDR - Обман

В мае и в апреле 2022г.через "Bite" с моего счета сняты деньги в размере 3,50 x 4 = 14 eu за апрель и 7,0 eu за май. За какие услуги не возможно выяснить. Не возможно выяснить какие услуги мне были оказаны с моего согласия. Одним словом : это обман и воровство.

T

shandi23 18.06.2022

Hello ,i am Shandi Cabrera from united states of America and i am supportive,caring and also i have a passionate of true love in my heart. i just went through your profile today on this site then i pick interest in you and i will like us to know each other more to establish a good relationship and please try to write me at [slēpt]@gmail.com) then i send you my pictures then introduce myself more better to you ok, thanks.