SIA"Baulkalns" - krāpšana

Nolēmu pārdod savu veco autiņu Audi un ievietoju to Cēsīs pazīstamā autoplacī piederošu SIA "Baulkalns". Tā pie šodienas krīzes apstākļiem tas tur nostāvēja vairāk kā pusgadu. Beidzās TA un nācās cenu nolaist zem tirgus vērtības. Tad arī bija cerība, kad biedzot varēs uzrasties klients. Tiešām kādu dienu braucot garām autoplacim ieraudzīju, ka mans Audi vairs nav . Kad pazvanīju īpašniekam, teica ka viss esot noticis. Tad es priecīgs braucu pakaļ ilgi gaidītai naudai, bet nekā rezultātā saņēmu tik daļu ar atrunām, ka ieskaitīšot kontā, tad atdošot. Tā lūk gaidu naudu jau mēnešus ar jaunām īpašnieka atrunām un problēmām. Tā citiem iesaku vairs nelikt savus auto pārdošanā SIA"Baulkalns" autoplacī Cēsīs Saulrītos savādāk var palikt gan bez mašīnas gan bez naudas.

1 123 31.10.2008

Jā, Rīgā tāpat notiek...

L LLLL 02.11.2008

Vajag pārdot BEZ starpniekiem.

J Juris 11.11.2008

Tjipa placis vainiigs, ka musdienas cilveeki maz peerk!
Vajadzeeja uzreiz pardot letaak!