www.sudzibas.lv Sia"arsenal-lv" Pārdod bojātu preci un atsakās apmainīt

Sia"arsenal-lv" - Pārdod bojātu preci un atsakās apmainīt

29 augustā 2019. gadā veikalā "Arsenal outdoors" krasta ielā 105a iegādājos tūrisma piepūšamo matracīti no firmas snugpak, tam ir iekšā iestrādāts gaisa pumpis, bet diemžēl tas nedarbojās. Vēlējos preci atgriezt veikalā, lai samaina pret citu, bet pārdevējs tikai atbildēja ka viņš defektu neredz un ka tur neko nevar darīt. Nospriedu daudz nekašķēties, jo matracītis ļoti patika, tādēļ nolēmu to paturēt un pūst ar muti. Diemžēl tad sekoja nākošais defekts, izmēģināju uz tā gulēt, bet no rīta pamodos uz gandrīz tukša matracīša, tas arī laida gaisu. Tad gan devos atkal uz veikalu, atstāju matracīti, man solīja atzvanīt. Atzvanīja un paskaidroja ka viņi to pārbaudījuši un tas gaisu nelaižot. Centos visādi sarunāt cilvēcīgi, lai samaina pret citu tādu, vai atgriež naudu, bet nesekmīgi, pārdevējs palika pie sava, ka tur nav acīmredzamo defektu un ka neko viņš nemainīs.
Šis bija jau otrais tāds matracītis ko tur iegādājos, pirmajam strādāja gaisa pumpis ļoti labi, taču tas arī laida gaisu, par cik tā bija vienīgā problēma, es to salīmēju un turpināju lietot.
P. S. Tajā pašā laikā tiku arī ceļojumam nopircis snugpak firmas udensdrošu somu (vismaz tā bija rakstīts uz iepakojuma un to arī apliecināja pārdevējs) bet soma izrādījās pilnīgi ūdens nedroša, izskatās ka šajā veikalā, snugpak firmas produkti ir ļoti nekvalitatīvi, neskatoties uz to nebūt ne mazo cenu.

Vēlos ieteikt visiem apdomāt vai iegādāties ko dārgāku šajā veikalā, jo defekta gadījumā jums nāksies to kārtot juridiskā ceļā, jo būtībā garantija šajā uzņēmumā nedarbojas un veikala darbinieki ir 100% noskaņoti nesadarboties ar klientiem.
Ceru ka šo izlasa arī veikala vadība, un iespējams izdosies šo problēmu atrisināt normāla ceļā.

U urbanpower 05.01.2023

Ari saskaros "Arsenal outdoors" krasta ielā 105a ar neveleshanos pienemt preci ar defektu. Tiesi ta pati fraze: Es seit neredzu rupniecisku defektu! Precei vel bija LV garantija vairak neka pus gads un razotaja garantija vismaz vel 3.5 gadi. Pardevejs 110% noskanots nesadarbodies ar pirceju. Pateicu shim pardevejam visu ko es domaju un pat vairak, pateicu precizu vietu, kur vins var iebazt meslus, ko tirgo. Nevienam NEIESAKU sho un Brivibas ielas veikalu, tur man pardeva nekvalitativu preci jau uzreiz un fundamentali atteicas to apmainit.