SIA ,,Zobiņš''/ Zobu higiēna - Necieņa pret klientu

Jau otro reizi- sastapos ar vienu un to pašu!
Telefoniski pierakstījos pie higiēnistes uz to dienu, kurā zvanīju. Ierados ļoti laicīgi, tur mani sagaidīja skolnieces paskata meitene kleitiņā uz lencītēm. Viņa sākumā nomurmināja, ka šodienas pieraksts jau beidzies. Viņa it nemaz nebija ieinteresēta pārpratumā un neatvainojās par to. Es, redziet, neesot bijis pierakstījies. Viņas neziņas pilnā un flegmatiskā attieksme parādīja pārliecību, ka tā ir mana vaina- it kā es būtu sevi pierakstījis!
Acīmredzot, viņi nevēlas pat noalgot speciālu cilvēku- administratoru, kurš vismaz būtu lietas kursā. Pieraksta žurnāla viņiem nekad nav bijis!!! Viņiem ir 2 telefoni, uz kuriem atbild, kurš nu pagadās.
Nezinu, kā ar šādu attieksmi pret klientu viņi jau sen nav izputējuši...

I

L lopesa 18.08.2010

ha, tur vispār ir haosss... :(((

L lauva 26.08.2010

labi...

K Katrīna 12.10.2010

Galīgi nepiekrītu!!!
Šajā klīnikā biju labot zobus un attieksme bija ļoti laba.Nevaru sudzēties.Pēc dabas esmu tāda jūtīga un zobārsti īpaši nepatīk, bet šeit pirmo reizi mūžā gāju ar patiku, jo itin nekas nesapeja.Runājot par pierakstu:redzēju, kad ir pieraksts.Nu nezinu, varbūt vienkārši nepaveicās...vai sapratāt kaut ko netā, visi taču esam tikai cilvēki.Par šo klīniku nevienu sliktu vārdu nevaru teikt :)

L Liene 14.10.2010

Man par so kliniku ir tikai pozitivas atsauksmes!!!Patikams parsteigums, ka ar cili picas drauga karti pienakas atlaides, lidz ar to ekonomiski un kvalitativi saarsteju zobus, bet protams...cik cilveku tik viedoklu.Daudzi mani draugi ari uz so kliniku gaja un nevienam nav bijusi negativa pieredze.

S saimons 12.11.2010

Man administratore loti patika...dikti jauka meitene.

J JANA 04.01.2011

NEREKLAMEJAT PASAS SEVI!!!NEKAS TUR NAV LABS UN NEIESAKU UZ TURIENI IET!!!Man pietika ar vienu reizi, kad mieru vairs nelika...smiekli nak, nekur nebiju ta dzirdejusi, ka zvanas uzbazas kad varat un kad vinas var...vinam tur 3 mulku pensonari atnak un visss!nesaprotu ka vinas vel tur tup...aferistes ne arstes.Dzivoju pretim ZOBINAM un ne no viena vien kaiminiem un pazinam esmu dzirdejusi visu to sliktako par to iestadi ja ta var teikt!!!

S Sig. 05.02.2011

Man arī ir negatīva pieredze ar šo zobārstniecību. Vienmēr, kad gadījās kāds brīvs "logs" zobārstei, tad viņa zvanīja, vai nevaru ierasties tajā laikā (protams, normāli). Bet, protams, pierakstos tikai tad, kad ir iespēja paspēt pēc darba beigām vai pirms darba - nav iespējams tikt ātrāk. Pēc pārdesmit minūtēm parasti vēlreiz zvanīja no zobārstniecības un pavēstīja, ka šodien zobārste nevarēs mani paņemt pierakstītajā laikā. Kā jau raksta autore norādīja - necieņa pret klientu. Cenas, protams, tu ir pieņemamas, bet salīdzinoši cik es izdevu "Zobiņā", kur man neskaitāmas reizes bija jādodas viena zoba dēļ, kas faktiski ne sāpēja, nekā, un cik es izdevu citā zobārstniecībā, kur man laboja ātri, kvalitatīvi un lieki nevelkot.