www.sudzibas.lv Sia zeltlejas Krapsana nepiemeroti darba apstakli

Sia zeltlejas - Krapsana nepiemeroti darba apstakli

Darba devejs nenodrošina labveligus darba apstaklus. +30 grados stradajot nenodrošina darbiniekiem ne inventāru ne dzeramo udeni. Zale kuras garuma vietam parsniedz 1,60 ir jarauj ara ar rokam ( kapli izmantot nedriks) jo “saimnieks”baidas kad tiks ievainots kads no 15-40cm mazajiem smilkšerkśku kociniem! Lai gan pats ar traktoru braucot nopłauj krietni vairak! Darba alga kada ir rakstita liguma netiek maksata, lai gan darba devejam pretenzijas pret darba izpildi nav! Algu velk garuma . Liek darit mistiskas lietas taja skaita - meklet pa lauku 30cm garas egles kuras ir ieaugusas 1,80 gara zale kura ir pilna ar latvaniem. Neatbild ne uz zvaniem ne un sms kas ir saistits par naudu!