www.sudzibas.lv SIA "Zelta Drudzis" Kompanija no kuras jauzmanas

SIA "Zelta Drudzis" - Kompanija no kuras jauzmanas

Vienā dienā Saņēmu šādu isziņu !!
APSVEICAM! Tu esi izvelets spelei!Suti sms un Tu vari laimet 1000Ls TAGAD!Atbildi: Latvija ir A Republika vai B Monarhija?Suti A vai B uz 8668!Gaidam!SMS-0.96Ls

Ok nodomaju vienreiz antaca spams nu un tad bet nekā tas turpinājās kā jau spams, beigu beigas jau biju saņēmis īsā laika posmā 15 isziņas ar visadiem šāda tipa muļķīgiem piedāvājumiem.

Nodomaju ja jau nāk šāds spams tad Operators kautko par šo visu varēs pastāst†ī.
Dad sazvanot LMT man iedeva nummuru uz kuru jazvanot sakarā ar SIA "Zelta drudzis" patvaļīgo darbību.

LMT atbild

reee kā
SIA "Zelta drudzis" info dienests pa tel.67070292

Ok zvanu un man pacēla kautkāda pajauna meitene kurai nosaucu savu mob lai izņem no savas upuru listes manu mob .

Tā pagājušas kādas 4h un nekas nav mainijies un joprojam saņemu tās pašas isziņas .
Kas tas ir

Otrs šobrīd meklēju kas izplatijis manu mobilo nummuru.

Trešais nestrādā neviena mājaslapa kur varētu par šo zināt vairāk.

www.8668.lv DOWN
www.zeltadrudzis.lv DOWN

K

M Murka 29.07.2011

Šitos spamerus jāsit, kamēr maziņi. Un ar steigu!!!

L Lohotrons 29.07.2011

Lao dzīvo lohi un losenes!

H hihihaha 30.07.2011

aizraksti uz [slēpt]@zeltadrudzis.lv---sadod par patvaļu un reizē būs arī pierādījums, ka esi izteiktas pretenzijas!!!Manuprāt!Viņi traucē ---ne tikai tevi vien, drīzāk jāprasa, kuru netraucē?:)

P praavietis 30.07.2011

nu vispar jau nav teikts ka taas sms suuta tieshi ZELTA DRUDZIS, jo ir zinaamas daudzas programas mobiilajam un PC kur savu realo numuru aizstaaj ar kadu vaardu vai citu numuru

H hihihaha 30.07.2011

pravietim---naivums un tumsonība!!!

P Poga 30.07.2011

mans operators ir tele 2, bet es arī saņēmu tādās pašas īsziņas un biju bezgala dusmīga uz savu operatoru

H hihihaha 31.07.2011

Lieta tāda, ka operators liekas te nav pie vainas, bet----bija viena reize, kad arī uznāca naivums un tika piezvanīts šim izaicinājumam--ar domu vinnēt---un šiem, manuprāt, blēžiem tika amats rokā----tas ir tel nr, nu jau bija tā ---ka nebija miera nekāda, tika zvanīts operatoram, kas arī paskaidroja situāciju, nu un tad bija jārīkojas, lai tiktu mierā no šādiem bezkaunības iemiesojumiem:)jāraksta rakstiski!!!