www.sudzibas.lv SIA "YAGO" Drausmīga attieksme pret darbiniekiem un necieņa pret klientiem

SIA "YAGO" - Drausmīga attieksme pret darbiniekiem un necieņa pret klientiem

Vēlējos pabrīdināt par šo apģērbu veikalu OLIVIA SECRET Ogrē.Iesaku nepieteikties šeit darbā, jo attieksme gan pret klientiem, gan pret darbiniekiem ir necienīga. Tu esi itkā pieņems darbā strādā, bet kad savā maiņā ierodies darbā tur jau ir pieņemts jauns darbinieks, tev par to nepaziņojot. Tad saka lai neiet prom no darba, bet tajā pašā laikā jau ss.lv ir ielikts ziņojums kad meklē jaunu darbinieku, ir speciāli iedota brīvdiena, lai neredz kad tiek apmācīts jauns darbinieks,bet acīs saka kad viss kārtībā un lai tik strādā. Tur nav vajadzīgi darbinieki, kas dienā nevar ietirgot 500 EUR, bet tur apģērbu cenas ir dārgas un Ogrē ietirgot dienā tādu summu ir nereāli-īpaši darba dienās. Izmaksājot algu vēl pārmet par dienām kurās nav nekas ietirgots, bezmazvai kad par tām dienām nauda nepienākās. Kā arī ienākošos klientus, ja viņi neko nevēlas pirkt atļaujas priekšniecība nosaukt par nabagiem, man vienkārši bija kauns priekšnieces vietā par tādiem izgājieniem. Tāpēc šajā veikalā visu laiku mainās darbinieki, jo attieksme no darba devēju puses ir NECIENĪGA, itkā mēs būtu kāju pamesli.MEITENES MĪĻĀS JA JŪS NEMEKLĒJAT ĪSLAICĪGU DARBU, TAD NEIESAKU ŠAJĀ VEIKALĀ STRĀDĀT!!! Man bija saprāts pašai aiziet, par to izpelnījos visbriesmīgākos nosodījumus, bet tik un tā esmu ieguvēja un neļaušu kuram katram sevi uzskatīt par stulbu vistu, kuru var muļķot kā vien iegribas.Un vēl mēģina apmānīt darbiniekus ar sevu nezināšanu likumdošanā, par laimi man bija līdzcilvēki kas zināja likumdošanu un mani tik vienkārši nevarēja apmuļķot kā gribēja. Taka ja tomēr strādājat šajā briesmīgajā vietā iesaku būt informēta par savām tiesībām darba likumā.Lai mums visiem veicas un atrodam labus darbus ar labiem darba devējiem!