www.sudzibas.lv Sia Wood Design Rg Krāpšana un saistību nepildīšana

Sia Wood Design Rg - Krāpšana un saistību nepildīšana

Šī gada februāra beigās mutiski vienojos par galdniecības darbiem ar Ģirtu Lapsu, kam Ogres rajonā ir galdniecības uzņēmums- SIA WOOD DESIGN RG .
Uz uzņēmēja norādīto kontu pārskaitīju prasīto avansa maksu- 50% apmērā, ar ko arī sadarbība beidzās un atrunātais galdniecības pakalpojums tā arī nav veikts. Uz maniem daudziem zvaniem, e-pastiem , SMS ar atgādinājumiem, prasības atgriezt iemaksāto avansu atbildes vai nu nav vai saņēmu SMS, ka tūlīt atzvanīšu, neesmu uz vietas, nākamnedēļ būs u.tml.
Skaidrs, ka tā ir apzināta krāpnieciska darbība, arī nodokļi no šādiem “darījumiem” netiek maksāti.
Ja interesējaties par galdniecības darbiem Ogres rajonā neesiet lētticīgi un neiekrītiet uz šo krāpnieku/ “uzņēmēju”.

I

J Jānis No Ogres 04.04.2018

Ğirts Lapsa ir krimināls tips. Savulaik viņš tika atlaists no Ogres amatniecības skolas par materiālu zagšanu.
Viņa firma (ja tā to var nosaukt) "wood design rg"
darbojas pēc principa, zemākā kvalitāte-dārgākās cenas. Lapsa ir bijis apakśnieks firmai Vitrum, caur kuru ir tikusi atmazgāta nauda.
Ogres kauna traips.