www.sudzibas.lv SIA "Wood ART.LV" Nesamaksā par darbu

SIA "Wood ART.LV" - Nesamaksā par darbu

Neiesaku nekādā gadijumā iet strādāt uz šo galdniecību, kuras priekšgalā ir ALVIS BARKĀNS, kas nesamaksā par padarīto darbu un visīpaši viņš mīl to darīt, ja no viņa iet projām, pie tam jāpiemin par darba drošību viņš neievēro nekādu pāris gadu atpakaļ viņa vainas dēļ cieta cilvēki, kas nodarbojās ar restaurāciju. Jaunie meistari, kas meklē darbu nepaļaujieties uz to kad ir moderni darbagaldi, jo svarīgi ir kad jums samaksā par jūsu veikto darbu!

R

E elija 09.11.2013

Nemuldi! Darba drošību pašam jāievēro! Brilles, maskas, cimdi, austiņas - viss ir pieejams. Par naudām nesūdzos. Tas, ka vajadzētu strādāt skafandrā, gan ir fakts.

S shallallaa 09.01.2015

Alvis Barkans ir tas cilveks sini uznemuma, kurs jauc gaisu, ipasnieks sis galdniecibasa ir Vilnis Brakovskis, kurs ir lielisks cilveks un samaksa tik cikt esi nopelnijis un parada nav palicis, ta del finansialas lietas jakarto ar VILNI.

E elija 24.10.2015

AR VENTILĀCIJU JOPROJĀM PROBLĒMAS. Kur Lūša kungs, un viņa komanda, atpūšas?