www.sudzibas.lv SIA WKT Baltic nesamaksā par darbu

SIA WKT Baltic - nesamaksā par darbu

Neslēdziet nekādus darījumus ar Ivetu Osīti, kurai SIA ''WKT Baltic", kur nu vēl mutiskas vienošanās. Kantorītis atrodas Olainē, Rīgas ielā 6-17A. Nesaņemsiet samaksu par izadrīto dabu. Viņas mob.nr. 27788448. Tad viņai vēl ir tāds neoficiālais ''biznesa partneris'', kurš viņas vietā piedraud, ja esat uzstājīgi.Viņa mob.nr. 20627371. Internetā viņa nr. parādās pie SIA IVRA WOOD, kurš izvieto sludinajumus, ka iepērk piemāram malku, nu tad varat iedomāties, ka šis cilvēks visu vēlas pa velti.

J janusheks 06.11.2013

Jā, pilnīga taisnība runājot par Ivetu Osīti-krāpniece.

Augstāk minētais "biznesa partneris" ir jaunkunzes civilvīrs vārdā Ŗaitis Uzkalns, kurš ņem dalību mežizstrādes uzņēmumā Ivra wood, kas bāzējas Ieriķu ielā 67 -Rīgā. Šis jaunskungs veic mežistrādes pakalpojumus (mežu zāģēšana, izvešana, koksnes realizācija) un brutāli "apčkarē" cilvēkus, respektīvi, nekvalitatīvi veic mežizstrādes darbus un izspiež naudu (ar draudu palīdzību).

Jaunēklis ir rafinēts blēdis. Pirmajā brīdī rada patīkama cilvēka iespaidu, bet vēlāk uzsēžās uz kakla un nodarbojās ar brutālu izspiešanu.

I IvetaOsite 21.11.2013

Cienījamais kungs!

Esot tik drosmīgam kādu apvainojot krāpšanā publiski vajadzētu būt arī drosmei parakstīties ar savu īsto vārdu, pretējā gadījumā tas līdzinās akmeņu mešanai uz garāmgājēju pašam slēpjoties aiz stūra. Diemžēl no Jūsu komentāra nav saprotams kādā veidā esmu Jums pāri nodarījusi. Ja ir kādi jautajumi lūdzu droši zvaniet!

ar cieņu,
Iveta Osīte

J JaniS07 10.01.2014

Labdien WKT Baltic un Irva Wood valdes locekle!

Ar Jūsu civilvīru Raiti Uzkalnu un ar Jums esam noslēguši līgumu par meža iztrādi un realizāciju. Jūs mežu izstrādājāt un pārdevāt augustā 2013 gadā un naudu atstājāt sev, jo no Jums ne santīma neesam saņēmuši, kaut solijāt ka līdz 31.12.2013 gadam ar mums norēķināsieties. Kopēja izstrādāta meža vērtība pie 20000LVL. Visiem kas vēlās informāciju par šo uzņēmuma darbību lūdzu zvaniet visu pastāstīsim tel. 29414975.
Mīļie tautieši gribiet ka mums, droši variet sadarboties ar "WKT BALTIC" vai "IRVA WOOD" valdes locekli Ivetu Osīti un viņas civilvīru Raiti Uzkalnu.

Ar cieņu
Jānis