www.sudzibas.lv SIA V.O.T.E. partneri Nemaksā algas par padarīto darbu

SIA V.O.T.E. partneri - Nemaksā algas par padarīto darbu

Labdien!
Vēlētos visus pabrīdināt par firmu, kura nemaksā algas par padarītajiem darbiem. Firma meklē celtniekus un piedāvā darbu ārzemēs. Bijām seši cilvēki, kuri strādājām Zviedrijā (viņi tagad meklē cilvēkus uz Vāciju), algu izmaksā, bet ne pilnā apmērā (apmēram tikai pusi), visiem ir palikuši parādā, atrunājas par it kā iekasētiem nodokļiem, mēģina ieskaidrot, ka nosacījumi bija savādāki, īsāk sakot mēģina visādi, lai nevajadzētu izmaksāt visu algu! Krāpnieki ir Jurijs ar Leonīdu (šis it kā ebrejs ir lielākais afērists), bet firmas īpašnieks ir Sergejs Pogrebickis (vēl zem viņa vārda ir firmas SIA ART Klasiks, SIA Ziemeļu gatve, SIA Bronto Compozit). Uzmanieties tauta no šiem tipiem!

J

O Olegs 28.04.2011

Es esmu otraijs dalibnieks SIA "VOTE" paldies visiem par info gaidu Jus 29.04.2011. 9-45 Perses iela Uznemumu registra 2 stava.Es gribu izbeigt krapnieku darbibu.Paldies visiem.Man visu laiku maldo ka neko nav darit, es un mani draugi ielikam SIA VOTE un Bronto Compozit naudu un gribejam dabut vinu atpakal.