www.sudzibas.lv SIA VNK Imantaa Instruktors Leonids Kurasovs, sekretare Natalija

SIA VNK Imantaa - Instruktors Leonids Kurasovs, sekretare Natalija

Ljoti slikts instruktors Leonids Kurasovs( skolaa Navigators jeb SIA VNK1). Kliedz, kad cilveeks pirmo reizi pie stuures, lamaajas necezenzeetiem vaardien un ljoti rupji attiecas gan pret kursantiem, gan pret vadiitaajiem uz celjiem.Ljoti negatiivs, namaak iemaaciit, vinja deelj dauzi (vismaz 4!!) pametushi skolu! vinja statistika nav spiidosha CSDD lapaa.NEVIENAM neiesaku iet pie vinja uz braukshanas apmaaciibu-zaudeets laiks un nauda!
Vispaar skolaa slikta braukshanas apmaaciibas kvalitaate.dzirdeeju par otru instruktoru Vladimiru. vins liek iebraukt Statoilaa, nopeerk sev konfektes, izguljas uz blakuskreeslaa un pat necensas maaciit kaa brauc, bet tik konfektes eed:)vinja kermenja masai tas jau taa nav par labu!
Sekretaare Nataalija ir ljoti viltiiga, izspiez naudu un taisa mahinaacija kaa vien tas iespeejams.No saakuma staasta vienu, bet kad iemakassata nauda, saka citu un veel kaash naudu.arii noteikumi mainaa skolaa biezi, ne kaa liidumaa!
NAVIGATORAM- NEEEEEE!

I

A Aleksandrs 22.07.2008

jaaa, dzirdeeju un izjutu! Navigators slikta skola esot. brauksanas instruktori neprofesionali.dara ko grib, un CSDD izteikusi skolai bridinaajumu kaadu laiku atpakal par sliktu apmacibu.

M merilyn 23.09.2008

Vins kliedz, bet tajaa pasaa laika tu atceries visas tas vietas un svarigus momentus. man vins loti patika. lai vins kliedz, nevajag tam pieverst uzmaninu, bet vins maaca domaat logiski uz cela un nebraukt kaa bremze. nedoomaju ka labak ir kad tev saka ka tu esi malacis bet tu neko neproti vai saka ka janem 1000 stundas (naudas deel)

J Juris 18.11.2008

Ar so instruktoru vajag stingrāk, lai baidās no jums!

п Петр 09.12.2008

Очень доволен тем, что обучался у этого инструктора, он строг, но справедлив и одергивал меня по делу, каждый раз после того, как я допускал серьёзные ошибки, он все четко и доходчиво все пояснял. В итоге я получил права и езжу теперь без проблем на любой машине! За что ему благодарен!