www.sudzibas.lv Sia Virši F Slikts serviss

Sia Virši F - Slikts serviss

19.11.2017 ap pulkstens 22:05 ieradāmies ar draugiem paķert ko siltu uzēst.
Pirms manis stāvēja 5 cilvēki, Kas izpirka visas hotdogu desiņas. Domāju, labi pirkšu ko citu , vai franču maizīti vai burgeru .
Jautāju pārdevējai franču maiziti - Tas neesot , jautāju par burgeru , uz ko man atbildēja- Burgeram nav siera un tomāta un kas vēl, no sastāvdaļām... Apjuku , jautāju ko tad man darīt ja gribu ko siltu , uz ko man pārdevēja ar vieglu smīnu atbildēja- Nezinu.
Mani sadusmoja tas fakts , Ka pārdevējai klients nu dien nav svarīgs, tas vai viņš izies apmierināts no veikala , viņu neuztrauc , ne piedāvāja man ko vietā, ne izteica kādu citu iespēju man ... Aizgāju ļoti neapmierināta, noteikti šeit vairs neatgriezīšos.
Uzņēmumam iesaku apmācīt kārtīgi savus pārdevējus un paskaidrot kā tomēr klients ir vērtība un jebkurā situācijā ir jādara lai klients vēlētos atgriezties nevis dusmīgs aizietu ar tukšu vēderu.

Mani apkalpoja pārdevēja vārdā Svetlana ieteiktu viņai mainīt attieksmi pret darbu vai vnk mainīt darbu , Ja tas viņai nepatīk!

E

F Fakts6666 20.11.2017

Ko tieši pārdevējai vajadzēja darīt? Sasiet sieru? Lai nezaudētu šo ārkārtīgi svarīgo un dārgo klienti! Nolaidies uz zemes! No taviem 5 eur uzņēmums nabagāks nepaliks, bet pārdevēja priecīgāka gan, ka nebūs jāapkalpo ar mazvērtības kompleksies mākts cilvēks.

E Elionora 20.11.2017

Paklausies cilvēks! Katra iestāde, Kas apkalpo klientu, ir jāzin kā reaģēt katra situācija, ja klienta izvēlētā prece nav , jāpiedāvā vietā ko citu, nevis jāatbild kā viņa neko nezin !
Tu savā darbā, lai kur arī strādātu ari izsturies pret klientiem, pasūtītājiem, vai jeb ko citu tā, itkā tev būtu vienalga? !
Es esmu patērētājs un man pienākas tas par ko esmu gatava maksāt, ja Tu nevari piedāvāt to ko vēlos, piedāvā ko citu! Šajā sūdzībā es vairāk akcentu liku uz attieksmi ! Taka vari savu viedokli iebāzt tur kur saule nespīd, ja nesaproti ko domāju ar šo!

B Babadank 20.11.2017

Parasti uz šādu laiku siltos ēdienus īsti vairs negatavo ja vien nav pāri palikušas sastāvdaļas, ar to jārēķinas un jāizvērtē alternatīvas.

C critical thinker 20.11.2017

nu, 24h stundu iestādē kādai bulkai jau būtu jābūt

E Elionora 20.11.2017

Tāpēc es rakstīju, ka ja nav , varēja man piedāvāt kko vietā, nevis uz manu jautājumu ko tad lai ņemu atbild- Nezinu ! Pie velna ne es tur strādāju un ne man jāzin ko es tur tirgoju...

E Elionora 20.11.2017

Nu ja... Tas ir tā pat ja Tu ieej rimi pa dienas vidu un vienīgais ko vari nopirkt ir ūdens, Ko taču var arī mājās no krāna padzert , ja labi grib ...

Nē, tas noteikti nav tas pats. Rimi ir lielveikals, bet Vīri A degvielas uzpildes stacija, nevis restorāns.

P PurvaBrideejs 21.11.2017

Brīnos kā jums vispār ir draugi.

E Elionora 21.11.2017

???? Nesmidiniet mani , un nevajag runāt par manu dzivi, dzīvo savu

T tadumtss 21.11.2017

Pēc ''sūdzības'' un pāris atbildēm var spriest tikai to, ka brēka ir lielāka nekā tā problēma, bet kā jau lielākoties visās ''sūdzībās'' šeit, tad 99.9% no tā visa sastāda slimīgi bērnišķīgs princips.
Kārtējais cilvēks, kuram dzīve ir tik garlaicīga bez šādas te ķengāšanās, ka nav brīnums ,ka pārāk bieži arī citas lietas tādiem ''besī'' , kaitina utml.
Netika pie savas siltās bulkas. UN? Tas tik tiešām nav nekāds restorāns, kur tev pārdevējam gluži kā viesmīlim būtu nez kas tur jāiesaka. Varbūt vēl tualetē poda riņķi uzsildīt?

un.. ja reiz mājās, kā teici,var ūdeni padzert, tad kāpēc arī bulku nevar mājās apēst ?

A aicis24 21.11.2017

Atradusi pa ko sūdzēties,nedabūji siltu cīsiņu.Kāda būs tava nākošā sūdzība,pārāk lēni automātiskās durvis veras vaļā veikalos.

E Elionora 21.11.2017

???? šķiet Jūs visi nākat no pilnīga bezdibeņa...

E Elionora 21.11.2017

???????????? Tu esi vienreizējs cilvēks!
Viņai maksā par klientu apkalpošanu, es gribu to ko es gribu un man pie vienas vietas vai viņa dzemdes man vai skries uz citu veikalu pakaļ!

F Fakts6666 23.11.2017

A pārdevējai un visai pārējai pasaulei tu esi pie vienas vietas! Samierinies! Alternatīvai vajadzēja piedāvāt uzsildīt motroeļļu, ja jau tik ļoti gribas k-ko siltu.

K kukuls228 21.11.2017

Kautko tik lasu pirmo reizi! Labi ka strādāju privātā uzņēmumā kur man atļauts šādus klientus pa teisno sūtīt! Atradusi ēstuvi jopcik! Brauc mājās un ēd - urla nafig! Varbūt gribēji lai kartupeļus uzcep un olu sakuļ? Pašai kauns nepalika? Neredzu par ko darbiniecei būtu jāsatraucas! Ja nav produkti tad nav! Pff... DUS ielej degvielu - nevis kuņģi piesist jābrauc.Nīdēt varēsi ja sūknis nestrādās, nevis ka desa beigusies!

E Elionora 25.11.2017

Tu dzīve pa trepēm nebaidies nokritusi. Šāda attieksme ir tikai Lv un tikai dēļ tik degradejošas tautas kā jūs te visi salasījusies. Pie ... tas ko tu man saki. Tavs viedoklis man ir vienaldzīgs. Nepatīk sūdzība ej garām nevis tēlo māti terēzi.
Bezmugurkaulnieku bars joptvaiš

Un pēc tam vēl brīnās, ka apkalpojošā sfērā trūkst normālu darbinieku. Pēc tādu Elionoru apmeklējumiem, katram apmeklētājam pa purnu gribas gāzt! Atradusies kundze, sagrabinājusi piķi hotdogam, bezpalīdzīgā švirla, kura pat nav spējīga ēst pagatavot!

E Elionora 25.11.2017

Tu esi? ! Točna visi jūs te garīgi un morāli degradējušies esat!

F Fakts6666 23.11.2017

Pārdevējas vietā būtu piedāvājusi uzsildīt motoreļļu, ja jau tik ļoti gribas k-ko siltu! Skatieties, patērētāja ieradusies :D Visi paklanamies.

E Elionora 25.11.2017

Jeibogu ???? tādi klauni jūs esat ...

L Laines 12 28.11.2017

Ja liekas, ka visi apkārt ir klauni un jūs vienīgā tāda gudra, tad parasti ir otrādi! Domāju ir dziļas psiholoģiskas problēmas, zems pašvērtējums, kad gribas uzlekt augstāk par savu d...su, bet patiesībā nekā jau no cilvēciņa nav. Šajā gadijumā pirmais, ko var novērtēt ir zems intelekts, gan jau izskats un viss pārējais ir tādā pašā līmenī, tapēc gribās lekt augumā pārdevējai, kura īsti nav tiesīga atbildēt ar to pašu. Palasi grāmatas, varbūt prātiņš atnāks.