www.sudzibas.lv SIA VIKSMA Krāpnieki, nepilda saistības

SIA VIKSMA - Krāpnieki, nepilda saistības

Uzmanību, SIA VĪKSMA, nodarbojas ar mēbeļu izgatavošanas pakalpojumiem.
Saistības nepilda absolūti, nodokļus nemaksā, /izdzēsts/

J

Komentāri (11)

J JM1 26.03.2013

Papildinājums:
26.03.2013.
Tātad SIA VĪKSMA ir atgriezusi daļēji klienta naudu, pēc saviem personīgajiem aprēķiniem, neatbilstoši līguma nosacījumiem un saviem solījumiem laika izpildes ziņā.
Joprojām nav salabotas NEKVALITATĪVI IZGATAVOTĀS MĒBELES, TIEK UZSTĀDĪTI DAŽĀDI NOSACĪJUMI, LAI ATGRIEZTU NAUDU UN VEIKTU MĒBEĻU REMONTU. PĒC PIECIEM MĒNEŠIEM ATSAKĀS NO LĪGUMA IZPILDES UN ILGI NEATMAKSĀ NAUDU.
LAI ARĪ UZ MĒBEĻU SAVEŠANU KAUT CIK SAKARĪGĀ KĀRTĪBA VAIRS NAV CERĪBU UN ZAUDĒJUMI UZ VIRTUVES IEKĀRTU BŪS KĀDI 200 LS, JOPROJĀM PALIEKU PIE IEPRIEKŠ UZRAKSTĪTĀ VIEDOKĻA UN NEIESAKU PILNĪGI NEVIENAM VEIKT PASŪTIJUMUS PIE ŠIEM CILVĒKIEM UN ŠĀ UZŅĒMUMA.
AR KLIENTU NAUDAS LĪDZEKĻIEM RĪKOJAS KĀ AR SAVĒJIEM, NEKĀDAS ATBILDĪBAS, DRAUSMĪGA DARBA IZPILDE UN KVALITĀTE, VIENKĀRŠU VIRTUVI 4.50 M GARUMĀ UZSTĀDIJA 4 DIENAS, NAV PABEIGTA IR BŪTISKI DEFEKTI.
P.S.
ŠĀDI PAZIŅOJUMI BŪS VISOS PUBLISKAJOS REKLĀMAS PORTĀLOS, LĪDZ SIS UZŅĒMUMS NEIZPILDĪS VISAS SAVAS SAISTĪBAS PILNĪBĀ UN NEVIS KO PAŠI IR IEDOMĀJUŠIES.
JA NEPIECIEŠAMI KOMENTĀRI T.29181515

S svar 26.03.2013

Юрис Матейс где факт мошенничества? Во первых кухня у вас стоит и вы ей пользуетесь.Денег мы вам не должны. Во-вторых За невыполнение в срок заказа вы получили скидку в размере 70 лат (наверное запамятовали) В третьих установка дело ненормированное, тем более если мастер встраивал и демонтировал ваш старый холодильник целых три раза по Вашей вине (припоминаете) А теперь самое главное - это столешница, которая была испорчена по вине самого клиента через некоторое время, но мы решили пойти вам навстречу и заменить ее заказали и оплатили ее (ведь копия платежки у вас не правда ли???) . Чего вы добиваетесь ???? Кроме того публикация персональных данных без моего согласия является серьезным нарушением Латвийского законодательства и Вы как руководитель это прекрасно знаете.

J JM1 27.03.2013

Tātad SIA VĪKSMA darbības veids:
1. 2011 gada novembrī tiek noslēgti 2 līgumi un paņemti avansi skaidrā naudā neizsniedzot ne vienu dokumentu, par naudas saņemšanu un nenomaksājot ne vienu nodokli. Līguma izpildes datums 2011. gada decembris.
2. Apmēram 2013. gada februāra beigās pēc apmēram 150 telefona zvaniem un solījumiem, tika daļēji uzstādīta virtuves iekārta, kad uzstādišana notikās 4 dienas. Kopumā virtuve ir uzstādīta līdzīga kā tas ir līgumā, konkrētie defekti ir:
*konstruktīvi nepareiza virsmas izbūve ar savienojuma vietu izlietnes posmā, kas tika uzstādīšanas laikā norādīts un ir konkrēts defekts, jo jau pēc 2 dienām viss uzbrieda.
* ja izpildītais leduskapja risinājums ir kvalitatīvs tad jums ir jābeidz ražot mēbeles un jānodarbojas ar ko citu,
* skapju aizmugru piegriezumi ir šķībi, nekvalitatīvi detaļu stiprinājumi, bildes pievienošu šodien pēcpusdienā lai visi redz šo mākslas darbu par 900 ls.
3. No SIA VĪKSMA nevēlos vispār neko, pat šo mē'beļu remontu, jo tik neatbildīgus un solijumus neturošus cilvēkus vispār nedrīkst pielaist sev tuvumā, virsmu iegādāšos pats jaunu un arī defektus ražošanas noversīšu pats, JO NO SIA VĪKSMA UN ALEKSANDRA KOTLERA NAV VISPĀR NEKĀDAS SAPRĀTĪGAS JĒGAS.
4. Pēc šīs publikācijas man piezvanīja vēl cilvēki ar analogām sūdzībām un ieteicu viniem griezties policijā, jo neesmu tāds vienīgias un visas muļķības par SIA VĪKSMA teicamo darbu ir ...

J JM1 27.03.2013

SIA VIKSMA MEBĒĻU KVALITĀTE:

O olgaN 30.04.2013

Вполне согласна с потерпевшим.У меня эта "персона"взяла деньги в декабре, завтра 1-ое мая! Каждый мой звнок- и у них новые отговорки...терпения больше
нет. Мошенники!!! Кухня...ее просто нет!Для "отмазки" постави ли какие-то шкафы...хотя я очень сомневаюсь что от моей кухни! Скорее кто-то откзался и они решили мне поставить - а вдруг сойдет?! Цвет не тот...все из обрезков.

N NF5 02.08.2013

Уважаемая OlgaN,
Скажите пожалуйста, какая сейчас ситуация с вашей кухней и комуникацей с этим человеком? Дело в том, что мне тоже посчастливилось оказаться в числе клиентов этого человека, и то что проишодит сейчас, словами описать трудно, но делать что-то нужно и незамедлительно.
Заранее спасибо за ответ.

E ericgg 24.08.2013

Man arī līgums, bet ar IK Aleksandru Kotleru, tās pašas SIA VIKSMA īpašnieku. Pasūtīju virtuvi un vēl šo to, izpildes termiņš bija 1 mēnesis, vajadzēja nodot februārī. Paņēma 50% avansu ~800Ls, tagad jau būs septembris, tālruni neceļ. Līgumā par nokavējumu ir 0, 1% dienā, bet ne vairāk kā 3% no kopējās summas, tā kā kavēt viņš var kaut vai 10 gadus un juridiski ir maz iespēju. Gudrs žīds. Neko, risināsim šo jautājumu savādāk. Ja ir vel cietušie, atsūtiet man epastu uz [slēpt]@gmail.com.

T talismana 25.08.2013

Дорогие потерпевшие, на www.antireklama.lv найдете больше информации об Александре Котлере и его предыдущей фирме Liora SV. Он творит тот же самый беспредел, только уже под новой фирмой. Лично я вляпалась в эту историю в январе прошлого года, только к июню он ЧАСТИЧНО поставил мне часть кухни, оставшееся уже пришлось доделывать другой фирме. Нервов и здоровья потрачено прилично, за полгода списалась со многими пострадавшими, многим не установили даже частично. Была даже передача на Криминал+ про всю эту ситуацию - без результатов. Кстати, я показывала его договор представителю прокуратуры, мне сказали, что он составлен юридически безграмотно и уже по договору прослеживается план мошенничества. Конечно, юридически подкованные люди это сразу видят, а мы то с вами простые обыватели, на это и рассчитано. Прокуратура должна без проблем принять заявление. Те, кто писал заявление в PTAC ничего не добились. Кстати, от него ушел единственный работник со своим инструментом, Котлер, если что-то и делает, ковыряется один, без инструмента, команды, кроме жены, выполняющей роль секретаря и защитника, у него нет. Может хоть у кого-то получится прижать эту гниду к ногтю, а то пострадавших будет гораздо больше. Удачи всем, сил и терпения.

F falegname 11.12.2013

DA KTO ZE ETOGO ABORMOTA HE ZNAET, IZ ZA DOVERIJA K NEMU, LOPNULA I POLUCHILA PLOHUJU REPUTACIJU- BOA SORTE, ON TAM BIL DIZAINEROM, PRAVDA BEZ DIPLOMA, DA I STOLAR TO ON TOZE BEZ DIPLOMA . LUDI PREZDE CHEM ZAKAZIVATJ NADO UZNATJ POBOLSE, A TO POPODETE V POLNUJU ZADNICU KAK LATVIA GDE MINISRI VSE BEZ OBROZOVANIJA PO SVOJEJ OTRASLI.

M mohnatiki 12.06.2014

Vai kāds ir kaut ko dabūjis atpakaļ no šī krāpnieka? Lūdzu atsaucieties!

M mohnatiki 12.06.2014

Vai kāds ir kaut ko dabūjis atpakaļ no šī krāpnieka? Lūdzu atsaucieties!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes