www.sudzibas.lv Sia Vikingi Nekādā gadijumā neejiet uz šo autoskolu

Sia Vikingi - Nekādā gadijumā neejiet uz šo autoskolu

Aizgaju uz šo autoskolu kartot D kategoriju,apmācība 3 nedēļas,teorija jau sen beidzās,teorija notiek jauktās grupās B,C,D,kur protams es no teorijas par D kategoriju neko nedzirdēju,bet braukšana nenotiek jau 2 mēnešus.Kad jautā,kur autobuss,katru reizi jauna atruna.Naudu atpakaļ neatgriž,autobusa nav.Labāk neejiet tur!

J

N nelaimīgais students 25.06.2012

Pilnīgi piekrītu rakstītājam!!!Teorijas eksāmens CSDD nokārtots jau 2 mēn.atpakaļ. Braukšanas nodarbības 4 mēn. laikā ir bijušas tikai pāris. Škiet, ka autobuss Vikingiem ir 1 uz visu Latgali, turklāt pussabrucis un bieži lūst...Tāpēc kursantiem atliek tikai gaidīt un klausīties visādus pekstiņus...Līgumā, protams, nekas nav atrunāts par termiņiem, tāpēc viņi droši var vilkt garumā. Patīk kursu laikā mainīt arī cenas, jo arī tas līgumā nav atrunāts!!!Rezultātā visi D kategorijas studenti visā Latgalē ir kā pakārti, jo mēnešiem ilgi gaida, kad vienīgais autobuss ieradīsies tieši viņa pilsētā!!!JA GRIBAT KURSUS PABEIGT ĀTRI UN BEZ NERVU SABRUKUMA, NEEJIET UZ AUTOSKOLU "VIKINGI"!!!